reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze brzuszki

M mnie pociesza, że nieługo będę wyglądać jak słonik.
Na rzie 3 kg na plusie i zamiast się z tego cieszyc to marudzi, ze na koniec "przywalę na maksa" jak on to mówi.
 
reklama
KAka, przeciez u Ciebie to juz 23 tydzien i brzuszek jest odpowiedni. A ciaza ma to do siebie, ze trwa 9 mies i ten ostatni miesiac jest.... Najwiekszy!!!!! Ja wygladalam z Jula przed porodem, jak SLONICA:tak::-D. Nie bierz slow M. do serca:tak:
 
Na razie się srednio przejmuję ale im blizej końca tym bardziej się boję. Gdybym brzytyła 9 kg w ciaży to by było super. To by było po 2 kg na każdy kolejny miesiąc ale to chyba nie realne.
 
Hmmmm... ja przytylam 9kg, zaczal sie 6mies. jakby doliczyc tak pol kg na tydzien do 8mies. i dwa kg w 9, to wychodzi jakies 17-18kg na plusie :):tak::-D To i tak lepiej, bo z Jula szlam z 69kg na 92kg do porodu :-D:-D:-D
 
Ja mam na plusie prawie 8 kg a to dopiero 22tydz:szok:
chciałabym przytyć nie więcej niż 16 kg. Myślicie że to realne?
z tego co wiem to najwięcej przybywa w ostatnich miesiącach
gosia mamy podobną wagę i wiek ciąży
 
Ja zaczęłam od 70kg...przed ciazą nawet nie wiem kiedy załapałam dodatkowe kg. Teraz się modlę, żeby do 90 nie dotrzec.
 
A ja mam na plus 6,5 kg i wszyskto wskazuję na to, że będzie przybywać.

Kaka nie martw się i spytaj męża czy chciały się chętnie z Tobą zamienić.
Qrcze facetom łatwo jest mówić :baffled:
 
Pewnie by nie chciał...ogólnie nie dokucza mi bardzo na ten temat tylko czasem rzuci niby niewinna uwagę. Bałam się, ze będzie gorzej znosił kolejne kg. Tłumaczy mi, że wie że jestem w ciazy ale po mam szybko być szczuplutka.
 
reklama
Do góry