reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze buźki!

reklama
hehe :-)

ja sie poki co nawet zaczynam sobie podobac ;-) szczegolnie, ze fajnie ta plukanka wyszla.
tylko nie moge nosic rozowego i z fioletem tez slabo. jak swinka piggi wygladam, a przynajmniej tak sie czuje.
i musze robic mocny mejkap oczu codziennie, bo inaczej jakos glupio.

beka ;-)
 
ale najlepsze, ze po tym katowaniu moich wlosow roznymi gownami sa one w stanie REWELACYJNYM - jakby nigdy nic. blyszczace, mieciutkie, nie spalone, nie siano.. jestem w szoku!

polecam te specyfiki.. joico dla przypomnienia :-) choc drogie jak sam sk...
 
Mnie sie bardzo podoba, rzeczywiscie doroslej ale suuuuper
a kojarzysz mi sie z Dominiki Ostałowska nie wiem czy to komplement czy nie ale ona mi rowniez z twarzy sie podoba :)

piknie
 
Agaton, juz kilka osob mowilo mi, ze do Ostalowskiej podobna jestem. z ktorej strony to nie wiem :szok: bo ja tego wcale nie widze, ale jako ze ja ja lubie i uwazam za ladna, to nie mam z tym problemu :-D :-D :-D

ale porownania do Bjork poprawiaja mi humor bardziej ;-) :-D co prawda odkad jestem blond no to juz temat over, ale coz, kiedys bywalo ;-)

no to welcome to england ;-)

plakat w metrze:



nowy sposob na choinki - przynajmniej polacy nie pokradna ;-)



nasza zakupowa walizka ;-) codzien byla pelna ;-)



ba...



inglisz bojs:



dekoracje z okazji opowiesci wigilijnej:



poddasze Sary, malej ksiezniczki ;-)



ostrokrzew:



uliczki wokol harrodsa nie nastrajaly do spacerow..



domy stojace w wodzie.. jakim cudem to przetrwalo wieki, to nie wiem, ale podziwiam... ktos cos mowil o wilgoci w domu???



trzy desperatki...




...w wielkim miescie ;-)



no i cudna Pyzunia!





szczezuje ;-)



rewia przedwyjazdowa :-D pt. dwa plaszcze i trzy swetry na grzbiet, dwie pary spodni - by mniej w walizce bylo ;-)



no i moj maluszek na koniec ;-)

 
Cudo, Pati, uwielbiam twoje zdjęcia:tak::tak::tak:

O Boże, jak ja zawsze chciałam Londyn zobaczyć... Juz sama nie wiem, czy mi się to uda, bilety coraz droższe:-(
A Sarę kochałam, przczytałam tę ksiażkę milion razy, serio:-D
Z Mają - super, widac że dobrze się bawiłyście:)

A Masio - jejuuu, jaki duży, jak nie Masio, jekie włoski długie:happy:
 
ale beka, weszlam tutaj i co widze? :D cala strona to tylko moje zdjecia :D heheheh

to pokoj dzieciarni:

wchodzimy do pokoju:

62706085.jpg


biurko:

97945081.jpg


kacik Felka:

65756880.jpg


z drugiej str:

12658076.jpg


i taka tablice kupilam magnetyczna - WRESZCIE jest miejsce na rysunki, bo tak to one wisialy na piekarniku, mikrofalowce, bo lod mam zabudowana, na drzwi przyklejali i w ogole wszedzie.

72950951.jpg


i jeszcze salon sobie ciut przearanzowalam ;)

74170098.jpg


i WRESZCIE rowniez mam tez normalny stol z obrusem i krzeslami dla wszystkich, tez polecam, wyzsze krzesla urban dla dzieci:

73652084.jpg



strasznie sie ciesze z tego slubu :D bo moglam duzo ladnych rzeczy pokupowac :D
 
reklama
Patrycja faktycznie malutki pokoj,ale super o zagospodarowaliscie.:-D:-D.
Moje laski maja mega duzy - zaleta domu, jak u Dity. Sa razem w pokoju bo nie chca sie rozlaczac, maja wspolny jezyk, czasem jak blizniaczki sie zachowuja. Pozniej wstawie kilka foto, a na razie kto chce zapraszam na obejzenie egzaminu z bialego pasa na taekwondo. pod koniec nuuuda bo odpowiadaja na pytania, aale nie umiem pokroic film

egz na bialy pas - YouTube
 
Do góry