reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze gniazdka - inspiracje

a ja znowu nie moge zywych kolorow,kiedys tak a traz mnie draznia,wiec dom przemalowany na jasno i nie lubie elegancji i połysku. moon salon sliczny
 
reklama
no mnie wlasnie tez już mieżwią te kolory :D turkus w przedpokoju jeden pokoj zielono pomaranczowy drugi limonkowo fioletowy a kuchnia beż i pomarańcz :nerd: byle do wiosny i bede mieć wreszcie jaśniej w mieszkaniu i świezo ! :-D:-D
 
no mnie wlasnie tez już mieżwią te kolory :D turkus w przedpokoju jeden pokoj zielono pomaranczowy drugi limonkowo fioletowy a kuchnia beż i pomarańcz :nerd: byle do wiosny i bede mieć wreszcie jaśniej w mieszkaniu i świezo ! :-D:-D

ależe będziesz malować czy że słońca będzie więcej?
 
Ja tez juz mialam dosc kolorow i przede wszystkim ciemnej brazowej podlogi bleee. Teraz tylko biel jakims subtelnym kolorem przelamuje, tak jak w salonie zaslonami. Oprocz tego w salonie grafitowa sofa a na niej czarno biale poduszki, moze w weekend zdjecia porobie. Uwielbiam wielkie okna, nie wiedzialam ze w domu moze byc az tak jasno, jest cudnie pod tym wzgledem. Inna sprawa z myciem- 10 wielkich okien to 3 dni roboty...
 
mrsmoon bardzo mi sie podoba, całkowicie w moim klimacie a stół jest po prostu przepiekny te toczone nogi - cudo! Ja też wole jasne pomieszczenia, w tym sezonie bedziemy malować salon na biało albo śmietankową biel bo ta szarośc obecna wpędza mnei w dpresję bleh. Neutralne barwy są świetna bazą do doboru dodatku, można szalec z kombinacjami kolorystycznymi, znudzą mi się zasłony to zmeinia, o wiel prościej nic przemalowac całe pomieszczenia :)
 
mrsmoon bardzo mi sie podoba, całkowicie w moim klimacie a stół jest po prostu przepiekny te toczone nogi - cudo! Ja też wole jasne pomieszczenia, w tym sezonie bedziemy malować salon na biało albo śmietankową biel bo ta szarośc obecna wpędza mnei w dpresję bleh. Neutralne barwy są świetna bazą do doboru dodatku, można szalec z kombinacjami kolorystycznymi, znudzą mi się zasłony to zmeinia, o wiel prościej nic przemalowac całe pomieszczenia :)

dolkadnie tak, a stół i krzesła są po prostu boskie
 
Madzioolka, marta dzieki:-) zgadzam sie w 100 proc, ale kazd z nas chyba potrzebowala czasu zeby dojsc do takich wnioskow;-) przez chwile myslelismy nad dwoma krzeslami w kolorze zaslon, ale w pore poszlismy po rozum do glowy. Gorzej, bo nie mam zaslon do Mai i nie wiem zupelnie jakie wybrac do tego dywanu:
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 106
Ostatnia edycja:
reklama
a ja broń boże nikogo nie krytykuje, szanuje to i nie ceniam jak każda sobie urządza wnętrze, bo każda z nas jest inna to że np ktos ma elegancko w domu na połysk albo klorowo nie znaczy ,że mi sie nie podoba:tak:
 
Do góry