reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

Laski spokojnie, wiosna za pasem. Piekna pogoda się zrobi to na spacerach zrzucimy mnóstwo kalorii, a i jeść nie bardzo bedzie co w biegu - chyba że jabłuszka ;-), albo kawa z koleżanka w ogródku letnim ;-).

Nie zamierzam sie przejmowac kilogramami ;-), są inne radości i o tych wolę myślec ;-)
 
reklama
aby szybciej chudnąć powinnyśmy wyobrażać sobie, a właściwie myśleć że jesteśmy już szczupłe;-) Dlatego kończę z marudzeniem że jestem gruba, od dziś jestem mega laską z jędrnym ciałem:-):-):-)
 
Eh kobietki piszecie o kilogramach...przed ciążą ważłam 53kg a teraz 55kg i ciągle mi nie pisauje mój brzuch i biodra...tyłek i nogi nawet spoko.
Mąż to nie może jużmnie słuchać...a on z kolei tak mnie wkurza tym swoim chorym gadaniem...on nie rozumie, że jestem bardzo młoda (no przeciez mam 21 lat!!! ) i jego zdaniem jak mam wyglądać? Chcę być chuda i koniec.
Co do ćwiczeń to mi się nie chce :-( jestem leniwa, a poza tym nawet jeśli nabrałabym ochoty, to po prostu nie mam na to czasu...
Kobiety i co wybrałyście już antykoncepcje dla siebie? Mi niedługo skończą się tabletki i chyba zgłoszę się do gina, żeby założył mi tą wkłądkę antykoncepcyjną...ja ciągle o tych tabletkach zapominam...ten czas tak szybko mi leci, że myślę, że minął jeden dzień a w rzeczywistości minęły dwa dni.
 
ja chyba też pomyślę o czymś "trwalszym", bo teraz już można jak się rodziło i nie będzie trzeba pamiętać o tabletkach, czy któraś miała coś takiego jakąś spiralę albo coś?
 
ja mam implanta antykoncepcyjnego wszczepianego w ramie ( waznosc 3 lata) u mnie sprawdza sie swietnie.
 
o rzesz w morde a co to??? pierwszy raz słyszę o takim wynalazku muszę pod czytać cosik, czego to nie wymyślą żeby nam wsadzić hi hi
 
ja mam implanta antykoncepcyjnego wszczepianego w ramie ( waznosc 3 lata) u mnie sprawdza sie swietnie.
Ile kosztuje taki implant , bo ja wlasnie rozwazam
Tabletyki nie wchodza w rachube bo przy 2 dzieci napewno zapomne , spirala nie bo jakos nie moge sie z nia zaprzyjaznic .Wyobrazam sobie dziwne rzeczy i mnie nie przekonuje .
Zostaje implant .
 
nie wiem czy implant jest dostepny juz w Polsce. Nazwa- Implanon. Poszukajcie. U mnie w UK za darmo. Moze zafundujecie sobie wycieczke do UK i tam zrobicie? (wystarczy isc do Familly planning clinic- klinika planowania rodziny, nie trzeba tutaj mieszkac pracowac ani nic i robia za darmo)
 
reklama
Meszkam w szwajcarji , ale chyba przejade sie do Uk .Pozwiedzam i implant sobie wstrzykne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry