reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Maleńkie Urodzinki

reklama
Osinko - już?! bo między Maksem i Agatką tylko dzień różnicy ...

ja przygotuję sama obiad to już na tort mi sił nie starczy ;-) więc kupię choć wiadomo, że domowy jest nie do przebicia:happy:
 
jeju, ale fajnie, jak za starych czasów, gdy siedziało nas 15 i nie nadążałyśmy odpisywać :-D:-D:-D Brakuje tylko agao i jej textów :-)
 
no właśnie agao !!!! czy ona została trwale odcięta od netu ??? w dzisiejszych czasach??? aż się wierzyć nie chce, że TEPSA nie chce na niej zarobić ???
 
Wczoraj zamówiłam Mateosiowi tort w kształcie auta - zobaczymy jak wyjdzie???
 
U nas juz po imprezce:tak: Goscie dopisali, poza moim bratem, który ostatnio unika rodzinnych spotkań... no ale jego strata:-(
Maks się wyspał zanim przyszli goscie więc był uradowany i zafascynowany prezentami:-)
Zaraz powklejam fotki
 
reklama
Do góry