reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pociążowe boje i przeboje z wagą oraz figurą

Agatka szacun już 6 kg:szok: podziwiam. Powiedz mi kochana co np jesz na obiad, mi brakuje pomysłów na obiady i co zabierać do pracy na II śniadania.
 
reklama
Basia po godz 12 nie jem już węglowodanów praktycznie obiady robię głównie na parze piekę albo gotuję raczej jest to mięso (białe) bez ziemniaków bez kaszy tylko np z warzywami albo jakaś sałatka z kuraczakiem obiad raczej lekki, na drugie śniadanaie możesz sobie przygotować sałatkę do pracy z szynką sałatą pomidorkiem ogórkiem i do tego chlebek pełnoziarnisty, albo kanapeczki albo raczej jedną;-) z białym serkiem i rzodkiewką, albo z czym lubisz ja unikam żółtego sera bo to sam tłuszcz, albo jak zjesz obfite śniadanie w domu przed pracą(nie wolno o nim zapominać) to później zjedz jogurt i jabłko np. Generalnie należy jeść wszystko tylko w określonych ilościach.

No i dziewczyny biliwmi DA SIĘ SCHUDNĄĆ mnie się kiedyś udało 15kg gorzej to żeby później podwójnie nie wróciło;-)
 
agacio tak,praktykuje tradycyjne brzuszki.i szlag mnei trafia jak widze ze gorna czesc brzucha jest ladna,elegancja,wycwiczona a dol...az patrzec mi sie na to niechce;/stosuje juz rozne kremy,oliwki ale zero rezultatu.kosmetyczka mowila mi zebys sie przy kremowaniu troche poszczypala po tym brzuchu bo to poprawia jedrnosc wiec co wieczor sie szczypie az mam czerwony brzuch;D hahaha ale skoro ma pomoc to musze wytrzymac;)zastanawiam sie czy nie wybrac sie do kosmetyczki na takie zabiegi ujedraniajace no ale one tez troszke kosztuja;/musze sie ladnie do meza usmiechnac to moze mi da kase;)
 
Martusia kup sobie w aptece bańki chińskie gumowe, dobrą oliwke, polecam Ziaję,ujedrniającą(niebieska) i masuj co wieczór na napiętych mięśniach(na poczatek zacznij od10min aż do 25).Masaż bańką polega na zassaniu skóry i masowaniu, to znaczy przesuwasz zassaną bańkę po brzuchu.Koniecznie naoliw skórę.Efekt będzie większy niż po zabiegach u kosmetyczki(o ile będziesz systematyczna - po ok 2mc zobaczysz efekt, bo kolagen się nieco odbuduje:).Kosmetyczka tu nie pomoże,bo wszystko co stosuje działa wyłącznie na zewnętrzną warstwę nasktórka- więc wygładzi,lekko napnie i nic więcej. cTutaj pomożeo najwyżej lekarz medycyny estetycznej- ale to kosztowne sprawy i też efekt bywa różny, bo niestety idealnie płaskiego już nie będzie skoro nadmiar skóry pozostał.Masaż bańką boli, ale to ból znośny, na granicy jak się sama szczypiesz czy ściskasz skórę. Rewelacyjnie działa to także na cellulit:) tylko uwaga na naczynka, jeśli ktoś ma skłonność
 
Ostatnia edycja:
Jaipur oooo dzięks za te bańki kurcze faktycznie wiele dobrego o nich słyszałam :tak:tylko tak 1h ćwiczeń pół godz. masaże godzina w łazience włoski stópki buźka balsamiki, kremiki malowanie pazurków cóż wymaga to wszystko czasu ale na dobre wychodzi;-)
 
Swietny pomysl;)a te banki to one sa w jakichs zestawach czy np pojedynczo mozna je kupowac?musze cos zrobic z ta skora bo przez nia nielunie swojego brzucha;/nie przeszkadza mi to ze po ciazy zmalaly mi piersi i zwiotczaly,ani cellulit na tylku czy nogach,rozstepy tez nie robia na mnie wrazenia.ale ta skora??!!OCHYDA;/:baffled:
 
jedna Ci wystarczy, ale ja znam tylko te- można je bez problemu kupić w aptece, za ok25 zł
 

Załączniki

  • banki-chinskie-gumowe-banki-akupunktura-4sztuki.jpg
    banki-chinskie-gumowe-banki-akupunktura-4sztuki.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 117
Ostatnia edycja:
reklama
Zgadzam się z Jaipurm bański są świetne.
Plus oliwka ( ja stosowałam oliwkę antycellulit.) bolało i były siniaki, bo mam do tego skłonności, ale efekty widać:)
 
Do góry