reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

reklama
Hej dziewczyny ja chetnie kupie uzywany wozek. Jakby któras chciała sprzedac dajcie znac!!!

Nie wiem jaki wózek Cię interesuje ale ja mam do sprzedania "jeden obok drugiego". Używałam go ok 8 m-cy ale przez ostatnie 2 tylko sporadycznie. Jest wyprany. Ma lekkie ślady użytkowania ale jest sprawny w 100 %. Mieści się w każdych drzwiach i dzieciaki mają też sporo miejsca. Synek waży 14 kg i w zimowej kurtce spokojnie się mieści. Nie ma ścisku.

3.jpg1.jpg2.jpg

Cena 500 zł do lekkiej negocjacji.
 
Ja mam kees tandem deluxe cafe late i szczerze nie jestem zadowolona, jest ciężki a jak dojdą dzieci i zakupy to czuję jakbym pchała "coś" bez kół, koszmar., Poza ttm nie da się odwrócić dzieci tyłem do kierunku jazdy a to ważne np przy wietrze czy słoncu, dziecko starsze z przodu marznie...
 
Czesc Ja mam wózek też Kees tandem deluxe koloru czarnego.. Osobisci sobie go chwale.. bardzo dobry w pierwszych miesiącach zycia drugiego dziecka. Moi chlopcy jezdzili puki starszy nieskonczyl 3 lata. podkoniec uzytkowania bylo ciezko. ale jest zwrotny.:)
tez mam w planach go sprzedac:)
 
Hej dziewczyny,
chętnie kupię wózek podwójny, tak żeby mieścili się moi chłopcy,
2 latek i niemowlę.Czy któraś z Was ma taki wózek?

Pozdrawiam
 
Witam was drogie Mamy - mam pytanie odnośnie wózków bliźniaczych z tym że pomiędzy moimi dziećmi będzie różnica niecałych dwóch lat..zastanawiam się czy taki podwójny wózek będzie mi w ogóle potrzebny ,ale na razie mała nie chce chodzić na nóżkach i dużo spi w dzień ...wydaje mi się,że za te pare miesięcy też będzie sypiała w dzień ,a w tedy wózek raczej będzie bardzo potrzebny...Chciałam zapytać was o opinie jakie wózki chwalicie sobie najbardziej ?
I czy mamy które mają tak dużą-a zarazem małą różnicę wieku taki wózek bliźniaczy był potrzebny....
 
witaj ;)

czy wózek będzie Ci potrzebny? - tego nie wie nikt!!!! Wszystko zależy od starszaka. Musisz poczekać i zobaczyć, jak będzie reagował na wózek kiedy Maleństwo będzie na świecie.

Co do wózka - poczytaj sobie cały wątek (żadna z nas zapewne nie chce się powtarzać ;)), są tam opinie na temat wózków i nie jednokrotnie z wyliczeniem zalet i wad

Pozdrawiam :)
 
Czesc dziewczyny! Na poczatku wypieralam sie podwojnego wozka ale jednak sie przelamalam bo nie wyrabiam:) Chce kupic baby welt montreal twin i prosze Was o opinie. Najbardziej martwi mnie szerokosc siedziska 28cm boje sie ze mojej Zu bedzie za ciasno... I czy do pociagu dam rade sie z nim wladowac? Z gory dzieki za odp:*
 
kamii 150 - między moimi jest rok i 10 miesięcy, a wózek podwójny to było moje wybawienie. bez niego czułam się uwięziona. starszy jeszcze nie był zdyscyplinowany i uciekał, więc musiałam go przypinać. bez problemu mogłam wychodzić z obydwoma na zakupy. mały jeżdził w nim od 2,5 miesiąca.
kupiliśmy graco stadium duo, używany (bardzo mało) za niecałe 400zl.
nawet teraz z niego czasem jeszcze orzystam, także w sumie już ponad rok.
 
reklama
dziewczyny...a może ktoś jeszcze ma na zbyciu wózek dla dzieciaczków rok po roku????moja Alunia będzie miała rok i 3m-ce jak pojawi się najmłodsze w rodzinie..i nie wyobrażam sobie wyjścia na "dwa wózki" - muszę poszukać jednego - ale podwójnego właśnie - na nowy wiadomo, - nawet jakbym chciała, nie uzbieram;/
 
Do góry