reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze przyjemnostki! :-)))

Moje i G. przyjemnostki:

image.php


image.php

POŚCIEL 200x220 SATYNA BAWEŁNIANA - WYPRZEDAŻ (494009982) - Aukcje internetowe Allegro

A do tego:

KOŁDRA 200x220 + 2 x PODUSZKA 70x80 - PRODUCENT (488451847) - Aukcje internetowe Allegro

:-) :-) :-)​
 
reklama
Agutko, posciel jest swietna, kolory bardzo ladne! My tez mamy taki rozmiar i jestesmy zadowoleni. Mija, a Twoj prezent jest bardzo ladny i bardzo na topie, naprawde sexi :). My z mezem pod choinke sprawilismy sobie nowy telefon stacjonrany bezprzewodowy z mnostwem bajerow i wbudowana bramka VOIP(do telefoni internetowej) oraz router do laptopa i tego telefonu. Od szwagra mamy dostac laptopa w spadku(nasz jest juz bardzo strary, tez spadkowy)bo kupil nowego. Bardzo sie ciesze, bo to dobry sprzet:)
 
Agus posciel sliczna (lubie takie modern wzory) i tania! To prawdziwa okazja!

miju tunika bardzo ładna:tak:

A ja z przyjemności to ostatnio byłam na zakupach no i obkupiłam się trochę w ciuszki:-D:-p
 
A ja wczoraj wyszłaam zrobić coś dla siebie ..skończyło się kolejnymi prezentami dla dziewczynek. To jakaś siła mnie przyciąga do tego co dzidziusiowe:-D, chyba musi mi przejść:tak::tak:.
Kobietki ale Wasze przyjemnostki cudne!!
 
Margolis właśnie dziś opuściłam ostatnie zajęcia:)! ..dziewczynki są chore. Jedno mogę powiedzieć nie jest to proste:)ale ciekawe.
 
reklama
Do góry