reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
bietka ojjj mi waga tez skacze jednego dnia 74,6 a nastepnego 73,8. Wazne zeby sie nie poddawac i nie wazyc codziennie co oczywiscie robie i potem mam dola jak waga pokaze wiecej a pozniej znowu mniej i tak w kolko:baffled:

anisiaj
teraz czekamy na akceptacje od tej agencji co bedzie dokladac pieniadze a w miedzyczasie chcemy jeszcze z 2 razy dokladnie obejrzec dom o roznych porach dnia.
 
jestem. polezalam z julka ale sie obudzila wiec pogadalysmy sobie posmialysmy sie no i dalam ja na brzuszek i spi na brzuszku :)
marta oby trafil sie dobry lekarz co nie bedzie problemow robil :) m kiedy bierze tacierzynski?
smerfetka slyszlalam zeby miesa nie soli na poczatku gotowania rosolu bo zamkniesz jego smak. rosol powinno sie doprawiac pod koniec gotowania. ja daje mieso drobiowe i wieprzowe wloszczyzne i pale celbule na gazie gotuje ok 2-3h ok 15 min przed koncem wrzucam kilka zabkow czosnku ok 3 zalezy tezz jaki garnek :) i wychodzi pyszny i nie metny :)
 
Ostatnia edycja:
anisiaj ja ubieram julce spodnie i polspiochy i one maja rozne gumki i zadne jej nie obcisnela. te gumki nie sa az takie jak u doroslych. moze idz do sklepu i sama zobaczysz jakie sa te gumki :)
 
Hej

Aga,Bobo wszystkiego najlepszego:tak::-)
Anisiaj nie robiłam jeszcze.Chyba poczekam do remontu i dopiero wtedy zaczniemy się starać.

U nas przez weekend była teściowa z S. siostrzeńcem.Nerwów mi popsuła mnóstwo.Jeszcze owoce zbieram.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry:

Co do spodenek to różnie dzieci reagują. Ja nie nakładałam.Wolałam żeby brzuszek był jak najbardziej luźny więc zakłądałam śpiochy.
 
Witajcie dziewczynki!!!
Czuję się masakrycznie,łyknęłam wczoraj antybiotyk(taki co się łyka jednorazowo i działa przez 6-7 dni) i po godzinie wystąpiły u mnie objawy uboczne,mdłości,ból głowy itp.Już myślałam że na przytulanki do porcelanki zawitam.Całą noc nie spałam,jakieś stany lękowe mi się włączały i ten cholernie męczący kaszel.
Anisiaj ta gumeczka wygląda przyzwoicie.A ciuszki to rozmiarowo to rzeczywiście tylko kilka sztuk w 56,resztę w 62 dzidziolki szybko rosną!!!

Kochane będę was czytać,a jak wystarczy mi sił to będę się udzielać.

Miłego dnia wszystkim!!!
 
anisiaj moja julka na 56 zalozyla raz ubranka. wiec u mnie 56 byly nie uzywane. lepiej wieksze i podwinac niz kupic i nie zuzyc bo za male. ja jej teraz kupuje wieksze wszystko zeby dluzej ponosila.
 
reklama
anisiaj wedlug mnie te gumki nie sa grozne, przeciez sa robione dla dzieci ;) co do rozmiarow to jesli dziecko wg usg jest normalnej wielkosci nie kruszynka to ja bym odpuscila rozmiar 50 i zaczela kompletowac wyprawke od 56 :tak:

6mamo zdrowka i odpoczywaj kochana ;)
 
Do góry