reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
Ja wstalam ogarnelam sie i jestem ;)

Justi mierzenie moze faktycznie to dobry pomysl hmmm musze to przemyslec...

anisiaj ale fajny ten ksiadz musial byc, brzuszek pokropil fajnie a jak Nucia zareagowala na pokropienie ?? m napewno przeszczesliwy ze FlubZ go juz kopie ;)

Ja zaczynam sie bac jutrzejszej wizyty u gina, ale czemu sie boje tego nie wiem hmmm dziwna jestem

MILEGO DNIA ;)
 
smerfetko, M przeszczęśliwy :) Nucia była zadowolona, ale ksiądz się jej chyba bał. Usiadła przed nim i chciała głaski, ale on był strasznie spięty ;)

nie dziwię Ci się, że się stresujesz, to chyba normalne przed lekarzem. masz jakieś wyniki badań czy dopiero on Ci coś zleci?
 
dzien doberek :) pospalismy sobie dzis wszyscy cala rodzinka hihi:) teraz jem sniadanko. pozniej przychodzi polozna i jedziemy po jej wizycie do tesciow na obiad ale najpierw m mnie zawiezie do galerii zebym sobie polazila :)
milego dnia wszystkim :)
 
Anisiaj, ja nagrywałam sobie kilka filmików jak mój brzuch falował:)
Kinga, wiadomo, stres jest zawsze. Czytała sobie co podpowiedzieć lekarzowi żeby zlecił?
Bobo, ja też chcę połazić po galerii, ostatnio to tak na biega, z m.
 
ja jestem, ale ostatnio malo mnie bo caly czas ogladamy domy ale nie ma nic ciekawego. A w tym co jestesmy zainteresowani po kolejnym ogladaniu okazalo sie nie ma kaloryferow w jednej sypialni, lazience i przedpokoju wiec dzwonimy po hydraulikach jaki bylby koszt ich zalozenia.
 
anisiaj nic nie mam , zadnych wynikow bo tu trzeba miec na wszystko skierowanie, pewnie dostane skierowania na badania ...

justi tak wszystko mam juz wyczytane, spisane i jestem gotowa ale tak sie stresuje ze masakra...

bobo to pamietaj o paczku dla mnie, taki wirtualny nie tuczy hehe

scoti zycze wytrwalosci i cierpliwosci w tych poszukiwaniach
 
smerfie, to dzisiaj bądź z nami, jakoś Cię zrelaksujemy. co Ci pomoże?

masaż

Masaz.jpg


torcik?

88404.jpg


przystojny ogrodnik?

339feb017edca7fbb370ca3f3518280d.jpg
 
reklama
anisiaj najpierw zjem torcik,pozniej pojde na masaz a na koncu dziki seks z ogrodnikiem i kalorie same sie spala hehe

bobo trzymam Cie za slowo i jutro po lekarzu zjem paczka a jak pojdzie mi w dupsko to Cie znajde w tym Poznaniu ;)
 
Do góry