reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

reklama
dzoanka gin powiedzial ze owulka byla na czas a test owu no coz on w ich skutecznosc nie wierzy i nie poleca bo mowi ze czesto kobiety sugeruja sie nimi i dlatego zajsc w ciaze nie moga, przytulanki byly jak co miesiac a efektu nie ma wiec nie wiem...mam do niego zadzwonic jak dostane @ i przekaze mi wszystkie zalecenia , w nast sobote bede w PL to pojde do labo zrobic sobie hormony bo ciekawe czy tu nie lezy problem. jego zdaniem stres jaki mam blokuje wszystko.
 
Smerfetko, rozumiem. Ja testy raz stosowalam jak od Bobo dostalam pare, u mnie pokryly sie z objawami i tempka. Ale opinie o nich czytalam rozne.
Anisiaj, ja sie dziwilam wlasnie jak one daja rade wtarabanic sie na ta lezanke. Z takim wielkim brzuchem:-))))) podobno daja rade;-)
 
u mnie testy owu zawsze pokrywaly sie z objawami tylko w tym cyklu cos zwariowaly i pokazaly owulke pozniej nie wiem, no nic zostalo czekac i wierzyc lekarzowi :)

anisiaj to juz mozesz zaczynac zakupowe szalenstwo dla Zosienki :)
 
dżoanko,hehe, ja to czekam, kiedy mąż będzie mnie na bok obracał ;) póki co ze względu na moją wadę i to, że mała jest po lewej stronie, muszę ją podtrzymywać jak się przekręcam na bok ;) no ale dzisiaj się dowiedziałam, że to już pół kilowy klocek ;)

kinga, nic innego nie robię od dwóch godzin ;) nie nakręcam Cię tym razem, czuję, że będzie dobrze :)
 
Aga u nas raczej unikaja podawania wieku w ktorym mozna podawac stale jedzenie, z reguly mowia ze powinno zaczynac sie od okolo 6 miesiaca. Ale kaza zwrocic uwage na 3 znaki ktore wskaza ze dziecko jest gotowe na stale pokarmy: dziecko powinno siedziec i trzymac sztywno glowke, koordynowac oczy rece i usta czyli potrafia patrzec na jedzenie, zlapac je i wlozyc do ust samemu i ostatni powinno polykac, dzieci ktore nie sa jeszcze gotowe beda wypychac jedzenie jezykiem.

Ale to tylko tutaj tak radza bo z tego co widze to pediatrzy w polsce pozwalaja duzo wczesniej.
 
reklama
Do góry