reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

Młoda Podejrzewam że u mnie też wynik już skoczyl bo czuje mrowienie w tarczycy :) zbadam w przyszłym tygodniu. Ja biorę na zmianę 75 i 50.
 
reklama
A to moje małe szczęście 6t 2dz 0.55 mm
 

Załączniki

  • IMG_8222.JPG
    IMG_8222.JPG
    74,9 KB · Wyświetleń: 451
Dziewczyny naprawdę tydzień ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki? Toż to wtedy dziecka jeszcze nie było w planach :D jakoś nie mogę tego logicznie do siebie przyjąć :D Bo jeśli tak to ja już jutro zaczynam 6 tydz !

Ewelina - piękna kruszynka ! <3
 
Pierwszy zrobiony test to ten paseczek ale nie wierzyłam i 5 min później zrobiłam drugi :) Takie mocne te krechy myślę że to nie na bliźniaki :)
20160614_152043.jpg
 

Załączniki

  • 20160614_152043.jpg
    20160614_152043.jpg
    487,7 KB · Wyświetleń: 2 087
reklama
Dziewczyny ! Beta w poniedziałek 280, a dziś 688 !! I to niepełne 48 h, bo w poniedziałek robiłam w południe, a dziś z samego rana. Jaka radość :)
Jedyne co mnie niepokoi to ciała ketonowe wyszły mi w moczu i nieliczne bakterie :( Napisałam maila do gin, bo wizytę mam w czwartek przyszły.
 
Do góry