reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze trójmiejskie porodówki

Nie pomyslalam ze odsylaja Ja na zaspie w 2011 rodzilam (niedziela) i wszystko bylo ok. Tylko mi trj toalety w pokoju brakowalo i dopiero jak wychodzilam ze szpitala bylo duzo pacjentek.
 
reklama
czyli masz takie samo odczucie jak ja jeśli chodzi o ten oddział poporodowy to jakaś kpina , łazienki okropne stara armatura panie opiekujące się oddziałem służyły tabletki i niczym więcej, w nocy dzieci plączą bo matki nie radzą sobie z dziećmi a te spokojnie śpią wychodząc chyba z założenia ze wszyscy wszystko wiedza .o porodówce to ja duzo nie powiem bo 90 procent nie pamiętam tak szybko się to działo w dodatku była zmiana dyżuru i wszyscy się spieszyli do domu
 
kylesa a jak wspominasz poród na klinicznej
Oj... ja mialam ekspresowy bo wykryli spadek tętna i miałam na szybko cesarkę więc głównie znam patologię ciąży i neonatologię. Pomimo trudnych przeżyć szpital wspominam bardzo dobrze i teraz mam nadzieję, że też uda mi się tam trafić

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem niestety bo byłam na Klinicznej, ale zapytam siostry męża, bo tam rodziła w zeszłym roku...
Okazuje się, że była wtedy położona na patologii i miala cesarke więc nadal nie wiadomo co z tymi łazienkami... na patologii byla tylko na korytarzu
czyli masz takie samo odczucie jak ja jeśli chodzi o ten oddział poporodowy to jakaś kpina , łazienki okropne stara armatura panie opiekujące się oddziałem służyły tabletki i niczym więcej, w nocy dzieci plączą bo matki nie radzą sobie z dziećmi a te spokojnie śpią wychodząc chyba z założenia ze wszyscy wszystko wiedza .o porodówce to ja duzo nie powiem bo 90 procent nie pamiętam tak szybko się to działo w dodatku była zmiana dyżuru i wszyscy się spieszyli do domu


Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No dobrze... Czas na aktualizacje!
Lada chwila rodzę, a nadal nie wiem do którego szpitala jechać.
Właśnie widziałam się z panią doulą, która ma bogate doświadczenie z porodów (bezpośrednie, osobiście i regularnie aktualizowane) na wszelkich trójmiejskich porodówkach i kompletnie zgłupiałam. Zupełnie pozmieniało mi to plany i chyba rezygnuję z Klinicznej.
Są tu jakieś dziewczyny z Trójmiasta, które mogą podzielić się doświadczeniami?
(docenię jakieś opinie z ostatnich miesięcy)

Dzięki , pozdrawiam!
 
Ja rodziłam dwa razy na klinicznej. Ostatni raz dokładnie rok temu. Jedyny minus to łazienki i sale poporodowe. Sama porodowka jak i opieka porządku. Przede wszystkim oddział nowo rozmowy jest super.
Ja chciałam albo kliniczna albo zaspa. Wiem,że potrafią odsyłać zarówno i z Klinicznej i z Zaspy jak jest tłok. Na Zaspie byłam raz ma izbie przyjęć i trochę mnie tam zraził pobyt,chociaz wiem, ze porodowka jest po remoncie. Nie wiem jak personel.

Napisane na ASUS_X008D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za odzew :)
A czy mogłabym jeszcze zapytać czy miałaś podawaną oksytocynę i czy byłaś nacinana?
Wiem, że to dosyć osobiste pytania, zrozumiem jeśli nie masz ochoty dzielić się szczegółami :)

Czy są jakieś Panie, które miały w tym roku doświadczenia z Redłowa?
 
Mój poród był szybki, oksytocyne mialam podana w małej dawce, ale teraz nie pamiętam po co. Ja nie byłam nacięta, ale mnie rozerwalo troszkę i mialam 3 szwy. Ale za to zaraz po zdjęciu szwów nic mnie nie bolało. Pamiętam przy pierwszym dziecku, byłam napięta i dłużej sie to goilo.

Napisane na ASUS_X008D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chodze do szkoły rodzenia i ostatnio babeczka mowila, ze jesli komuś zalezy na znieczuleniu to tylko na kliniczna mozna liczyc. Ale jak nie - to w kazdym szpitalu mozna trafic dobrze lub zle - sama przyznała ze zależy od danej zmiany

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry