reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze urodziny :)

reklama
STO LAT, STO LAT, STO LAT, STO LAT NIECHAJ ZYJE NAM!!!!!

Kochana Jagusiu życzę Ci wszystkiego co najlepsze! Przede wszystkim szcześliwej, kochającej rodziny!
 
Kochane jestescie :) oj dawno tylu zyczen nie dostalam...az mi sie buzia usmiachala jak czytalam. Dziekuje dziekuje dziekuje!!!!!
 
Asieńko,spóźnione ale najszczersze życzenia dla Ciebie! Oby świat Cię rozpieszczał,a wszyscy których kochasz świata poza Tobą nie widzieli! STO LAT!
 
Wiolu Kochana,
Choć nie mogę Cię dziś uścisnąć osobiście, wyznam tu wszystko jasno i kwieciście-kiedy znajomi i rodzina będą tłoczyć się z kwiatami, ja połączę się z Tobą tymi oto życzeniami: niech się spełni, co wyśnione, niech nastanie spokój ducha. Miej przez lata niezliczone, uśmiech od ucha do ucha.

Kasia z Rodzinką.
 
Wiolu Wszystkiego Naj Naj Naj ,Radości każdego dnia i szczęścia co wiecznie trwa, aby każdy dzień przynosił Ci to co w życiu najpiękniejsze:happy2: moc buziaków:rofl2:

Corsini z rodzinką
 
reklama
Wioletko zycze ci samych szczesliwych dni, duuuzo sloneczka, milosci, szczescia i wciaz usmiechnietej buzki. STO LAT:-):-):-)
Marta, Jacek i Mikolaj
 
Do góry