reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Wiec odebralam wynik glukozy naczczo mam 85 po godz tez 85 a po dwóch godz 91 to w normie wszystko:)
Ponizej normy w morfologii mam tylko hematokryt i erytrocyt ale nie duzo..
Ulga
 
Wiec odebralam wynik glukozy naczczo mam 85 po godz tez 85 a po dwóch godz 91 to w normie wszystko:)
Ponizej normy w morfologii mam tylko hematokryt i erytrocyt ale nie duzo..
Ulga


wszystko w normie ale troche dziwnie bo po drugiej godzinie to ci sie cukier podniósł zamiast spadnąć dziwne
 
Wróciłam :) róznica między dziewuszkami 25% ale doktor kazała się nie martwić bo taka róznica wychodz przez obwód brzuszków, gdzie rozbieżność jest największa, a pomiary z główki i kości udowej wskazują, że rosną równomiernie, a różnica nie wzrasta. Fela waży ok 550g a Nina ok 450g. Przepływy bardzo dobre. Jesteśmy już na takim etapie, że jakby coś się zaczęło dziać, to mają szansę obie przeżyć, więc teraz tylko kwestia kiedy będzie poród. Jeśli wszystko się utrzyma tak jak do tej pory to szanse na donoszenie do 32 tygodnia są całkiem spore, a jak damy radę więcej to już w ogóle extra. Także jest super :)
 
reklama
Do góry