reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Gnidka myślałam o Was cały czas! super że różnica co raz mniejsza!!!!
Niech dziewczynki zdrowo rosną! :) Wytrwacie , spokojnie ! :* BUZIAKI ♥
 
Jutro robie badania z glukoza także zanim otrzymam wyniki ostatni dzień ze słodyczami :) w pierwszej ciąży miałam i to taka ze tylko insulina 3 razy dziennie ogarniala. Teraz mam w sobie dwójkę więc nastawiam się na wizytę na oddziale po weekendzie na jakiś tydzień czy dwa.... ehh juz mógłby być październik. A od wczoraj tak mnie żebra bolą ze aż strach co dalej. I córka mi jeszcze dzisiaj spadła z wysokiej zjeżdżalni.... nic mi się dziś nie chce i znów upał...

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie ciepłe słowa :)

Aria - mam wózek upatrzony, ale jest taaaaaak cholernie drogi, że nie wiem jak to będzie. Mąż mi obiecał, że jak wszystko będzie ok, to choćby miał zostawac po godzinach to mi go kupi :) Na pierwsze pół roku planuję jedną córę nosić w chuście, a druga do pojedynczego wózka, który mam po Antku. Jak już będą umiały samodzielnie siedzieć to chcę kupić Thule Chariot Cougar 2 - z kilku powodów. Głównie przez solidność - jak oglądałam inne wózki podwójne, to mi się płakać chciało. Albo wielkie smoki, że nie wiem jakbym miała na krawężnik wjechać, albo takie szerokie, że nie mogłabym jeździc po połowie irlandzkich chodników. Plusem jest też nośność - do 45kg!! Jak się uprę to jedną córę do chusty na plecy drugą do wózka i nawet Antka będę mogła tam jeszcze wsadzić. Duża przestrzeń. No i mozliwośc przypięcia jako przyczepki do roweru - może być dla nas ogromnym ratunkiem, kiedy później będzie trzeba dowozić dziewczyny do żłobka. Nie mamy samochodu i kupowac nie mamy zamiaru, bo na nasze skromne potrzeby się nie kalkuluje, a przy tej pogodzie to może być jedyne konkretne i dobre rozwiązanie. Fakt, minusem są gabaryty i waga wózka, ale przy dwójce dzieci wolę mieć pewność, że mi się wózek nie złamie na pół :D

A tak w ogóle to nie mam jeszcze nic dla dziewczyn kupione oprócz dwóch par bodów :D
 
No my też te thule tylko 1 chcemy kupić żebym mogła ze starszym na wycieczki rowerowe jeździć ... tu w norwegii i Szwecji mega popularne i chyba tez cenowo lepiej stoją . ..

A jaki wózek dla bliźniąt ci się podoba?
W pl sąsiadka ma icandy peach 2 i wygląda naprawdę super jak na bliźniaczy wózek .
A planujecie kupić w pl czy w Irlandii
 
reklama
Właśnie o to chodzi, że oprócz Thule, to nic mi się nie podoba. Null, Zero. Jakbym miała inny kupić to tylko z musu. A gdzie kupować - napewno skądś zamawiać będę, bo w Irlandii go tutaj nie ma. Bez dodatków wychodzi jakieś 750 euro a będą potrzebne przynajmniej wkładki dla mniejszych dzieci, więc tak czy siak, z wysyłką wyjdzie z 1000euro. Możliwe, że w Polsce zamówimy, ale to też tak jak mówię zależy gdzie najlepsza opcja się trafi, bo np. kolor to mi obojętny.
 
Do góry