reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Na szybko wpadam tylko powiedzieć, że róznica 20% - wszystko przez obwód brzuszka, nie kazali zostać, ale wracamy za tydzień, bo przepływy u mniejszej córeczki się pogorszyły (co nie znaczy że są tragiczne) i jedziemy tylko na dopplera, bez pomiarów. Mam nadzieję, że jeszcze damy radę pociągnąć i zostać w domu... wagowo też troszke słabo to wygląda jak na 30 tydzień bo ok. 1200g i 1000g, a na myśl o tym, że wypisują ze szpitala jak dziecko ma minimum 2 kg to chce się ryczeć.... nienawidzę szpitali.
 
Byłam wczoraj u prowadzącej. Nic się szczególnego nie dowiedziałam tylko to ze mam infekcje znowu... ciągle kutwa mam glibulki albo maści. O tak sobie myślę że skąd! Nie wspolzyjemy nie chodzę na baseny czy jeziora a non stop co wizyta ona mówi ze mam infekcje. Bez objawów żadnych bo ani nie piecze nic ani nie swędzi ani nie mam uplawow tzn wydzielina jest bo mi mokro ale to nie jest żółte i bezwonne. .. wkurzony jestem i chyba nie będę znowu brała tych leków. Może nasiadowy z rumianku sobie porobie ...
No i następna wizyta dopiero 31.08 o_O długa przerwa nie? Od kiedy wizyty powinny być częstsze?

Aaa o cc nie gadałem z nią nawet... zadzwonię do szpitala czy w tym 35 tygodniu mam mieć jakiś papier od niej też...

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zyciowa, a jesz dużo słodyczy? Ja jak tylko zjem coś słodkiego to od nowa mi robi jakaś infekcja... no ale wez się tu opanuj jak chce się czegoś słodkiego:(
 
reklama
Do góry