reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Ależ sie wkurzyłam musiałam normalnie zapłacić za ta wizytę bo Zekomo skończył mi sie abonament ;) śmiech na sali a o tej godzinie juz nic nie wymyślę i dopiero jutro... Oczywiście na pewno jakas pomyłka bo jakże inaczej ale ..ciśnienie miałam wyższe niz zwykle ... Prawi e140 na 80...
W ogole System tutaj... Mnie rozwala najpierw sie czeka do gabinetu 30 min potem na usg drugie tyle i wieczor w ...


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Haha ja też mam pełna listę i to do różnych lekarzy po czym o połowie zapominam.

Mała, Kejti super ze maluszki Oki :-)

Emka czekamy, czekamy.
Oj doczytalam. Oddadzą Ci jutro ta kasę? Trochę wiocha.. Ale jak już czekasz to warto doczekać! Może dowiesz się kto tam mieszka.
 
Lilith jutro na pewno nie bo procedura reklamacji przeciez ... Ale zrobię jutro dym u siebie w pracy :/ w zeszłej ciazy okazało sie ze ze jestem nieubezpieczona od 3 lat mimo ze zakład prach pobierał mi śląski


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
EmKa no okropnie. Ja też do medicover chodzę i wchodzisz punktualnie na nic się nie czeka. Mam nadzieję że się wyjaśni.

A ja o sex też miałam pytać ale ww końcu nie spytalam . Do niedawna się powstrzymywalismy a i mi aż tak bardzo się nie chciało a jak zaczął 12 tydzień to i się zaczęło nic się nie dzieje więc sobie pozwalamy :d
 
Dżoasia, tulę mocno...

Aob, tylko do tego lekarza chodzisz, czy jeszcze do kogoś? Gratuluję drugiego synka :)

Ivi, kazali zwiększyć dawkę dupka/luteiny? Przy trójce na pewno niełatwo się oszczędzać, ale może ktoś by Ci mógł bardziej pomagać? Dobrze, że z maluszkiem wszystko ok :)

Mała 86, gratki :)
Keejti, szkoda, że wizyta tak wyglądała, ale podejrzałaś maluszka chociaż :)

Em Ka, a to pech! Mam nadzieję, że wszystko pozytywnie się wyjaśni, a z tymi składkami w poprzedniej pracy chamstwo!!! Wyrównali to wtedy, czy masz dziurę w ubezpieczeniu?

Lilith, dziękuję :) miałam napiętą macicę, bo byłam bardzo zdenerwowana, taki mocny długi skurcz. I właściwie cały czas tak czuję, bo ciągle czymś się denerwuję, muszę brać nospę. I magnez, bo zapominam o nim. Zastanawiał się lekarz przez kilka minut, czy da się zrobić to badanie i zaczął żartować dla rozluźnienia atmosfery, na szczęście udało się.
Zdjęcia nie dodałam, bo dopiero dziś wróciliśmy do domu - zostaliśmy w Krk, żeby nie jeździć tam i z powrotem, bo dziś nifty (musiałam mieć jak najbardziej aktualny opis tego usg z pomiarami do wypełnienia ankiety do nifty, dlatego dzień po dniu), a tam korki masakryczne w ciągu dnia, potem do domu i w sumie tak niewiele km (ok. 100), a 3,5 godz. w aucie.
Postaram się jutro dodać zdjęcie :)
Jak mam jakieś pytanie i boję się, że zapomnę, to zawsze zapisuję i wkładam karteczkę do karty ciąży ;)

Lilith, Milagros, Karola mocne kciuki za jutro &&&
 
reklama
Do góry