reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Ewa wg mojej gin masaż powinien zadziałać do następnego dnia do godz15;) ale mi teraz przecież 3dni sie rozkrecalo po "gmeraniu";) w ogóle skurczy nie masz teraz?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ivi! Dajesz mi nadzieje :-) troche mam , troche dyskomfort ... chyba wbrew chęci wszelakich poproszę jeszcze męża dziś o pomoc :-)
Trzymajcie kciuki :-) oczywiscie nie za orgazm męża ;-) tylko zeby zadziałał !



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ewa hahahaha to mnie rozśmieszyłaś... JA też teraz sex iprawiam mechanicznie - robie co mam robić , byle sperma się pojawiła :D
A co do ciśnienia to zaniepokoiłaś mnie. U mnie w pondz ginekoolog podobna sytuacje zauwazył- kazal mierzyć 3 razy dziennie... I nie rozumiem- rano potrafie mieć 119/80 , a juz po południu 159/95 :(
Jutro mam wizytę y ginekologa... zobaczymy co zdecyduję...
 
Basieńka, rano chyba zawsze ciśnienie jest najniższe, tzn. po odpoczynku.

Diabliczka, kciuki za Was jutro, to już niedługo :) Szkoda, że ta jedna doba przed konieczna w szpitalu, ale już sie kończy;) Nie miałaś aktualnych wyników?

Katusia, Ewa, kciuki!
 
reklama
Do góry