reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....)

reklama
Szkoda, że nie można się umówić na normalny poród jak na cc. Wszystko byłoby jasne, można by się przygotować, a tak to człowiek żyje w niepewności...;-)
 
Szkoda, że nie można się umówić na normalny poród jak na cc. Wszystko byłoby jasne, można by się przygotować, a tak to człowiek żyje w niepewności...;-)

nie można? z tego co słyszałam to można... tylko że trzeba za to odpowiednio zapłacić i pewnie nie każdy szpital to praktykuje. moja sąsiadka umówiła się na konkretny dzień, podali jej oksytocynę, pewnie coś tam jeszcze i urodziła :rolleyes2:
 
Ja po wczorajszej wizycie byłam strasznie wymęczona bo czekałam w kolejce do lekarza przez 2godz! Masakra! Mój lekarz jest tak oblegany, że to się w głowie nie mieści:szok: Z juniorem wszystko ok:-) nie było pomiarów żadnych. Przez kolejne 3tygodnie-czyli do następnej wizyty mam się oszczędzać. Ale wszystko szczelnie pozamykane. No i tego 23 października gin umówi się ze mną na poród:-)
No właśnie jeśli chodzi o poród na żądanie to mój gin zazwyczaj tak robi, że umawia się z pacjentką na konkretny dzień-kiedy ma dyżur w szpitalu. Ja uważam, że to super sprawa:-)
 
oooo... to nieźle z tym umawianiem się na poród, tylko z tego co słyszałam, że poród wywoływany przez podanie oxy jest bardziej bolesny, no chyba że zzo

ja tam poczekam aż moja mała sama zdecyduje kiedy wyjść :-)
 
oooo... to nieźle z tym umawianiem się na poród, tylko z tego co słyszałam, że poród wywoływany przez podanie oxy jest bardziej bolesny, no chyba że zzo

ja tam poczekam aż moja mała sama zdecyduje kiedy wyjść :-)

Oj moja droga.... Rodziłam tylko raz jak do tej pory i poród był wywoływany właśnie przed podanie Oxy.... nie mam porównania z porodem, który sam rusza z kopyta, ale biorąc pod uwagę opinie moich koleżanek to mnie sponiewierała ta oxytocyna :-D. Skurcze niemiłosiernie bolesne a rozwarcia brak i tak przez kilkanaście godzin i niestety skończyło się to popękaniem nie tylko na zewnątrz, ale też w środku :baffled:. Byłam cała poszyta łącznie z szyjką... więc nie polecam. U mnie wywoływanie to była konieczność bo miałam bardzo wysokie ciśnienie i koszmarne obrzęki. Więc wyboru nie miałam, niestety...
 
Dla mnie umawianie się na poród z pacjentką jest nieprofesjonalne. Wywoływania oxy albo cc powinny być ostatecznością. W końcu to dziecko decyduje kiedy jest gotowe do wyjścia.
 
reklama
dziecie nie koniecznie decyduje tu o wyjściu czasem wychodzi na minus dla dzieci jak sa przenoszone bo zero akcji było sa rózne powody wywoływania porodu czy cesarskiego cięcia .
 
Do góry