reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
Hej, jak mi szkoda tych co leżą w szpitali lub w domu :( Dziewczyny, trzymajcie się dzielnie.
Ja byłam dzisiaj na usg, moja Niunia waży 2 kg i obróciła się głową w dół. Jak czytałam o waszych dzieciaczkach co mają w nosie naturę i wygodnie tkwią główką w górę to byłam pewna, że moja żartownisia też tak pogrywa :) Na szczęście jest już w dół, no ale wiadomo, że jak się uprze to może jeszcze fikoła zrobić. Narazie to mogę stwierdzić, ze moja to wstydnisia - na każdym usg zakrywa twarz. Po mamusi to ma, ze nie lubi zdjęć. A tak to mam łożysko na przedniej ścianie, ale poszło na tyle do góry, ze nie grozi mi przodujące (poprzednio zasłaniało ujście macicy).
Pozdrawiam wszystkie mamusie i oby dzieciaczki się poobracały, a tym co leżą to życzę pogody ducha - już niedużo zostało :)
 
zwolineczka super że wpadłaś. Przesyłam wirtualne uściski dla Ciebie i maluszka! Jesteś bardzo dzielna ale już niebawem (oby nie za bardzo niebawem:) czeka Cie wielka nagroda w postaci zdrowego maleństwa. Jeszcze troszke wytrzymaj..
Nati_80 gratuluje tak udanej wizyty i odwrócenia główką w dół:) Moj maluch raczej już postanowił inaczej. Uparciuszek:)
 
Hej dziewczyny ja juz po wizycie, mala wazy 2900, szyjka rozpulchniona i skrocona 1cm, nastepna wizyta za 2 tygodnie ale lekarz powiedzial ze mozliwe ze sie nie zobaczymy. Najwazniejsze ze juz donoszone, teraz niech sie dzieje co chce ;)
 
Paulagd- gratuluję udanej wizyty! :) duża dzidzia już. a co do wizyty, to nigdy nic nie wiadomo- możesz zaskoczyć lekarza i przyjść na nią z brzuszkiem. ja już od 1,5 tyg. chodzę ze skróconą szyjką i małym (na dziś na pewno większym, bo czopu już chyba nie mam) rozwarciem i jeszcze 1,5 tyg. nie mam zamiaru odpuszczać :D
 
Hej dziewczyny!
Obserwuję co piszecie i widzę że ja hoduję chyba wyjątkowo gigantyczną dziewczyneczkę. Na przełomie 35 i 36 tygodnia lekarze oszacowali jej wagę na 3100. Potwierdzone niezależnie w 2 USG. Do tego najwyraźniej jeszcze kilka tygodni w pakiecie pobędziemy, bo szyjka długa, twarda, bez najmniejszych zmian, cisza. Mam nadzieję że dzidzia teraz troszkę przystopuje bo wolałabym uniknąć cc.
Pozdrawiam!
 
Hej dziewczyny!
Obserwuję co piszecie i widzę że ja hoduję chyba wyjątkowo gigantyczną dziewczyneczkę. Na przełomie 35 i 36 tygodnia lekarze oszacowali jej wagę na 3100. Potwierdzone niezależnie w 2 USG. Do tego najwyraźniej jeszcze kilka tygodni w pakiecie pobędziemy, bo szyjka długa, twarda, bez najmniejszych zmian, cisza. Mam nadzieję że dzidzia teraz troszkę przystopuje bo wolałabym uniknąć cc.
Pozdrawiam!

mi na przełomie 34/35 wyszło ze 2900...czyli tak samo mniej więcej....
Echokardiolog z Rudy Śląskiej też powiedziała ,że dzidzia spora.
 
Hej dziewczynki! :) Wczoraj miałam wizytę i pessar jednak ściągamy 16.10, bo Milenka waży 2700, wg lekarza malutko jeszcze i mam sobie zrobić tydzień obżarstwa i witaminek hehe
Mówił, że jest długa, ale szczuplutka (mój mąż urodził się 2750 i też był duży, nie pamiętam ile mierzył) :)
Już nie mogę się doczekać tej środy, dziś zamawiam łóżeczko! Ale się cieszę, mam jedno takie w razie porodu od teściów, po mężu, ale jak jeszcze jesteśmy w dwupaku to kupię nowe :)
Pogoda mnie dobija, ani trochę słoneczka :(
GBS ujemny :)
 
maagsia to objadaj się teraz bo jak Maleńka będzie miała alergię na jakieś rzeczy to już sobie po porodzie ich nie pojesz :) szkoda,że nie jesteśmy w stanie przewidzieć co z naszych przysmaków nie podpasuje naszym Kruszynkom.

Gratuluję wizyt !!!
 
reklama
Do góry