reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

wróciłam od lekarza i mam lekki dół............... ciśnienie 150/100.........muszę zrobić badania dodatkowe i w czwartek za tydzień znowu do lekarza i podejmie decyzję czy mnie położyć do szpitala................przez to ciśnienie..............
ja wiem że to dla dziecka wszystko ale nie wyobrażam sobie miesiaca w szpitalu bez męża bo pracuje w takich godzinach ze nikt go nie wpusci do mnie............
no coz co ma byc to bedzie..........
 
reklama
ja po wizycie..... 10 kg na plusie- nie co bądź.... serduszko ładnie bije, usg niestety nie miałam, dopiero za dwa tygodnie.... główka strasznie nisko, szyjka troche skrócona, wszystko pozamykane....... leki nadal mam brać, izoptin, fenoterol, asmag i dodatkowo żelazo bo kiepska morfologia... wstępnie umówiona jestem na cesarkę 8 lub 12 listopad... myślę że dotrwamy:D
 
ja też po wizycie...
moje skurcze mimo, że bolesne to są tylko oznaką wejścia w okres okołoporodowy ;)
szyjka delikatnie skrócona, zamknięta, wody płodowe, wyniki badań - wszystko ok
Mały ma 2200 i lekarz mówi, że spokojnie dotrwam do 6.11
opowiedział mi dokładnie co i jak z cesarką, dostałam już do wypełnienia ankiety do przyjęcia do szpitala i generalnie jestem spokojna - mimo bólu :)
 
Kaska- głowa do góry! ja z reguły u lekarza mam wyższe ciśnienie, a na ostatniej wizycie 150/105. Zrobiłam badania, wyszły ok. kazał mi brać dopegyt 2x1. niepokojące było to, że puchnę, ale widać takie uroki mojej ciąży. teraz ciśnienie najwyższe w ciągu dnia to 130-140/80-90, tak więc mieszczę się w normie. myślę, że będzie dobrze i unikniesz szpitala, co najwyżej będziesz łykać tabletki tak jak ja :)
Dehaira, Natalunia, Maagsiaa- super, że wszystko w porządku! :)
 
Ja byłam dzisiaj na wizycie. Mały waży 2500, usg pokazuje jakby to był 37 tydzień. Jest już bardzo nisko, szyjka się jeszcze trzyma. Ale lekarz stwierdził, że pojawi się już niedługo. Oczywiście nadal anemia, bez zmian.
 
reklama
Dzień dobry kobietki! Ja miałam wczoraj wizytę, wszystko z małą oki, waży 2362g. wszystkie pomiary w normie. Ja niestety dostałam antybiotyk na bakteriomocz. Zobaczymy jak zadziała, bo tylko jedna dawka i ma zadziałac po 48h , w piątek musze zrobic badanie moczu i sie okaże .




7u229n73xrci349t.png
 
Do góry