reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

My się dzisiaj ważyliśmy. Niecałe 500g w trochę ponad miesiąc. Pediatra nic nie mówiła.
Mamo Bobasa myślę, że nie jest źle, teraz dzieci nie będą już tak spektakularnie przybierać jak na początku
 
reklama
Lilla drobniutka jest Zola.
My sie dzis tez wazylismy bo byliśmy na szczepieniu i w 6 tygodni przybral kilogram, nawet troszkę z hakiem....
 
Dzisiaj.
1sze śniadanie kp (7.30)
2gie śniadanie kaszka zbożowa z owocem (10.30-11)
lunch kp (14)
obiad warzywa (17)
kolacja - mm butla (20).

Ona mówiła żeby w ciągu dnia tez mm dokarmiać, ale ja chce na początek tylko na noc spróbować. we wtorek mam wizytę to sprawdzimy czy przyrost wagi lepszy jest. A może wzwyż u ty urosła i stąd mniejszy wzrost wagi.
 
Tak to wygląda na siatce z aplikacji.
 

Załączniki

  • 1421322108819.jpg
    1421322108819.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 60
reklama
Do góry