reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Lilla, a w nocy mała Ci już nie pije? Może jeszcze jakies jedno karmienie w ciągu dnia dołącz?
Mój ma jakoś 7800 i więcej razy pije w ciągu dnia niż Zola, a w nocy tak co 3 godziny.
 
Aplikacja Moje dziecko. No właśnie nie ma wyboru opcji i jest tylko ta stara siatka, gdzie my też jesteśmy poza.

No i fakt, że Zola bardzo mało je. Generalnie mleko powinno po 7-8 miesiącu pokrywać 70% zapotrzebowania kaloryczna go, tym bardziej jak Zola słabo przybiera. Mleko jest bardziej kaloryczne niż słoiczek.
 
Ostatnia edycja:
Na razie dołączyłam mm na noc. Wypiła 120ml i po 3h znowu karmiłam.
W dzień po kaszce na 50ml mojego mleka i 50ml mleka do popicia wytrzymała od 11 do 15.30. Spała to nie budziłam. Jak już pisałam we wtorek mamy wizytę, więc zobaczymy jak się sprawdzi nowy system. Jeśli nadal słabo to będę po każdym cycku dawać mm. Fajnie mieć w was wsparcie :*
 
reklama
Do góry