reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

Nasze łupy z dzisiaj:
czapeczki (z czego ta biała z napisem "I love mummy" :D]

coś elegantszego:

śpioszki:

bluzka i strój na basen:

bluzy z kapturem:

bodziaki [z czego jeden z napisami "i love mommy" :D]:

spodenki:

bluzki z długim rękawem:

swetry/bluzy:



Różne rozmiary mają ciuchy :)
Szkoda jednak, że duuuuuuuużo duuuuuuuużo więcej ciuszków jest dla dziewczynek :( aż szkoda je odkładać normalnie :(

I ciuszki kupione kiedyśtam/prezenty:





No i mam trochę rzeczy kupionych z listy wyprawkowej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Xmamuska, taką huśtawkę mamy (tylko inny kolor). Ja z niej jestem bardzo zadowolona! Zwłaszcza z tego, że ma dwa poziomy nachylenia siedziska i nawet noworodek może się w nim bujać :) no i to, że można ustawić czas bujnia - bezcenne ;)
Na pewno będziesz zadowolona!
 
haha xmamuska szybka jestes, ale cena wspaniała :D nie dziwie sie, ze sie skusiłaś, Bartuś bedzie zadowolony ;)

zakocona ooo duzo tego, super ;)
 
No i znalazłam :D Moze nie jest jakaś kosmiczna i niema Bóg wie ile funkcji,ale husta i gra melodię , a i jeszcze bujanie można ustawić na czas od 15 min do 45 min :) A co najważniejsze babeczka sprzedała mi za 50 zł :) No grzechem by było nie wsiąść :D z Angli firmy comfort hasmony by bright starts

Jak taka okazja była to żal było nie wziąć :-) swoją drogą nieźle okazje łapiesz :-)

Nasze łupy z dzisiaj:
czapeczki (z czego ta biała z napisem "I love mummy" :D]

coś elegantszego:

śpioszki:

bluzka i strój na basen:

bluzy z kapturem:

bodziaki [z czego jeden z napisami "i love mommy" :D]:

spodenki:

bluzki z długim rękawem:

swetry/bluzy:



Różne rozmiary mają ciuchy :)
Szkoda jednak, że duuuuuuuużo duuuuuuuużo więcej ciuszków jest dla dziewczynek :( aż szkoda je odkładać normalnie :(

I ciuszki kupione kiedyśtam/prezenty:





No i mam trochę rzeczy kupionych z listy wyprawkowej

Świetne ubranka
 
Xmamuska ale ta huśtawka to jest taka mała i może robić też za ten leżaczek, tak? Bo widziałam podobną też niedrogo i się zastanawiam czy nie kupić.
 
Xmamuska ale ta huśtawka to jest taka mała i może robić też za ten leżaczek, tak? Bo widziałam podobną też niedrogo i się zastanawiam czy nie kupić.

Huśtawka mała do 9 kg,to raczej dla maluszka bo ona wisi,a leżaczek który kupiłam jest do 18 kg,więc posłuży dużo dłużej,poza tym leżaczek jest sztywny,a huśtawka nawet jak wyłączona to ruchomo,wiesz o co mi chodzi ? :)
 
reklama
Xmamuska watpie ze lezaczka do 18kg uzyjesz hihi bo moja corka 3,5 roku wazy 16 kg :) my uzywalismy go mamy taki sam inne kolorki do roczku ale vzadowolona jestem, jedynie ze zeby bujac to trzeba samemu to robic ale ja bujalam malo raczej uzywalam jako pomoc jak gotowalam bralam corke do kuchni w nim czy jak sprzatalam to sobie lezala czasem drzemka byla albo na balkonie lezala w nim
 
Do góry