reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

reklama
Mrsmoon - tez u nich kupowałam, ale trzeba mieć cierpłiwość.... :baffled:
Martadelka - wciąż zapakowany z innymi prezentami - teraz na topie akcesoria kuchenne głównie czajniczek do herbaty - Tata Młodej nazwał go konewką :szok: - no i pociąg Duplo.
 
No właśnie.... :-p A małą plastikową konewkę z zestawu do piasku oraz elegantszą metalową ma swoją drogą....
Co do cyrku - nie Duplo oczywiście - to chyba pójdziemy jak znajdę taki bez zwierząt.... :eek: I tak w zoo zwierzętą nie jest zbyt miło a cyrk to męczenie ku uciesze gawiedzi.... Jak kiedyś obworzono czasem w klatkach ludzi z deformacjami ciała, nadmiernym owłosieniem w nietypowym miejscu itp.
 
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 563699Zobacz załącznik 563700Zobacz załącznik 563701Zobacz załącznik 563702Zobacz załącznik 563703Zobacz załącznik 563704Zobacz załącznik 563705Zobacz załącznik 563706Zobacz załącznik 563707Zobacz załącznik 563708
 
dziewczyny zrobiłam wczoraj świetny zakup w Pepco (dokładnie prezent od mojej siostry dla Emi, ale wynalzeiony przezemnie) produkty do zabawy w sklep! całe 14,99zł a trochę tych produktów jest, moja siostra mi właśnie napisała, że Emi zachwycona!
z ciekawszych rzeczy są jeszcze w dość dużych siatkach warzywa i owoce a'la plastikowe (ale Emi już ma zwł warzywa, choć owoce mnie kusiły bo dużo ich) i kasa fiskalna (bodajże za 30zł).
 
reklama
tu chyba nie pisałam, że ukradli nam wózek? Ci z fb wiedzą. Ukradli w miarę nową parasolkę Marysi za 420zł z wypasioną folią przeciwdeszczową do x-landera (kupiona za 100zł na deszczowe spacery z tatą), i co najgorsze - z zbawkami Marysi do piasku, w tym NIEBIESKĄ ŁOPATKĄ. Marysia po wozku nie rozpaczała, ale po łopatce bardzo.
W każdym razie byliśmy zmuszeni do kupna trzeciej już parasolki (pierwsza się rozwaliła). I kupiłam używanego maclarena xt. Powiem wam, że cholernie żałuję, że nie kupiłam tego wozka od razu, kiedy Marysia byla mała. Jest absolutnie genialny. Jak mi go ukradną, to Szymuś będzie musiał szybko nauczyć się chodzić, bo czwartego wozka nie kupię.
 
Do góry