reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

używane rzeczy to jest dobry biznes. Ale ja też niewiele kupię bo wszystko już mam po młodej a jak będzie chłopak to od teściowej która sobie rok temu urodziła bejbaka:D
 
reklama
A ja Laure urodziłam w marcu(21.) i też w marcu dopiero robiliśmy zakupy. Materacyk i pełne szfki ubrań podostawaliśmy i takich ciuszków do tej pory ma. Także narazie na ciuszki nei wydajemy. Dla drugiej dzidzi też pełno ciuszków dostaniemy:-) A wydając na wyprawke wydaliśmy coś około 2tysi. Na nówki. I teraz też raczej nie będziemy się spieszyć z wyprawką:-) laktatora nie miałam i w sumie dobrze, bo okazał się wogóle nie potrzebny;-(, bo Laure karmiłam tylko niecałe 2 tygodnie, bo niestety po operacji straciłam pokarm...
 
Ja właśnie laktatora też nie potrzebowałam mimo powrotu do pracy, a karmiłam ją do 1,5 roku.
W pracy pokarm ściągałam przez kilka miesięcy ręcznie i szło mi to bardzo szybko.
A teraz naprawdę można wszystko szybko kupić, nawet przez sieć i z dostawą przez kuriera, więc jakby co to nie ma problemu.
A szkoda wydać kupę kasy na coś zbędnego, gdzie przecież na dziecko i tak trzeba dużo wydać.

Co do ubranek, to jak pisze Ania_789, dużo sie dostaje, a tych najmniejszych też nie ma sensu kupować dużo, bo po pierwsze nie wiadomo, jak duże dziecko sie urodzi, a po drugie i tak baaardzo szybko wyrośniehttps://www.babyboom.pl/forum/members/ania_789-67703.html
 
ja jezeli bedzie dziewczynka zaczne kupowiac tylko sukienki... i dalej poważnie zastanawiam sie nad wozkiem... bo zmieniamy mieszkanie na wieksze ale za to nie bedzie windy a mieszkanie jest na 4 p.a niestety jak chwalilam sobie TAKO w zimie tak teraz mam DUZE ale z powodu wagi...

ja mam ten sam problem 4/5 pietro bo mam mieszkanie dwupoziomowe bez windy, wszytko co mialam po starszej corce sprzedalam, wiec wyprawke musze zaczac kompletowc od poszewki...
Z wozkiem bedzie klopot ale juz wybralam dla siebie odpowiedni Quinny Zapp Xtra tak on wyglada Quinny Zapp XTRA Set 2 inkl. Pebble PINK EMILY 2011 | eBay
bez gondolki tylko z maxi cosi
 
jej odważne jesteście, ja to na tym etapie jeszcze boję się nawet oglądać takich rzeczy dla dzidziolka, chociaż nie powiem trochę kusi ale postanowione oglądanie najwcześniej ok sierpnia, zakupy najwcześniej październik/listopad ;-)
Jak się powstrzymam od niekupowania ciuszków, też chciałabym raczej mniejsza ilość, wiadomo od kogoś się dostanie, dziecko szybko rośnie. ale ten mały człowieczek który siedzi w moim brzuchu jest baaardzo długo wyczekiwany i jest spełnieniem mojego największego pragnienia, to wiem, że mogę się przez to nie powstrzymać i nakupować wszystkiego jak szalona :-)
 
reklama
jakąś drobną rzecz może i tak, ale tak z większymi to na pewno jeszcze długo, gdyby odpukać coś się stało, to co nagromadziłam dla maluszka wpędzałoby mnie w jeszcze większą depresje
 
Do góry