reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zakupy

Vileyka - wiem że na początek będzie za duży, ale na 0-3 mam a większy na dluższe spacery się przyda i na wiosnę.
Donia - polecam bumpy to takie rurki z łącznikami które łączy się w różne cudactwa - hit wśród wszystkich znajomych 3-latków.
 
reklama
Vileyka - wiem że na początek będzie za duży, ale na 0-3 mam a większy na dluższe spacery się przyda i na wiosnę.
Donia - polecam bumpy to takie rurki z łącznikami które łączy się w różne cudactwa - hit wśród wszystkich znajomych 3-latków.

a jak tego szukać? bo nijak nie znajduję :)

a tablica też świetna sprawa, rozejrzę się, dzięki!
 
dziewczyny mam pytanko czy ktoras z was zamawiala moze kombinezon na allegro bo rozgladalam sie ale tyle tego a wolalabym cos sprawdzonego :-)
 
Ale się obkupiłam;)zamówiłam już łóżeczko i komodę z przewijakiem, 2 komplety pościeli (moja mama uważa że przesadziałam i już sama się zastanawiam czy jeden by nie starczył), do tego prześcieradełka, ozdobne literki na ścianę (imię mojego synusia), kosmetyki oilatum, pieluchy 1 op., chusteczki, majtasy jednorazowe;) i do tego podkłady.
Z większych zakupów został mi do kupienia wóżek to zostawiam na grudzień.
Cieszę się że w końcu zaczęłam robić zakupy bo ja jestem z tych co wolą mieć wszystko wcześniej;)
 
takie zestawy całkiem fajna sprawa a ten jest bardzo łądny
Ładny, praktyczny i za grosze wychodzi. Pisałam do tego sprzedawcy z zapytaniem o kwotę ceny minimalnej i odpisał, że jest to 270 zł, a jak aukcja przekroczy tą sumę to wyśle ciuszki na terenie Polski gratis :) Jak podliczyłam sobie cenę tego zestawu w wersji nowych ubranek to wyszło mi 1200 zł. licząc wszystko po najniższych cenach - np. pajacyki, body, koszulki po 15 zł, a wiadomo, że te najtańsze nie są takiej jakości. Ja za nówki pajacyki płaciłam 30 zł za sztukę. Fajnie, że są w nim też większe ciuszki.
Jutro będę licytować:) Dzisiaj byłam u przyjaciółki z trzymiesięczną Córcią i jak zobaczyłam ile razy ja przebierała to stwierdziłam, że warto mieć zapas dla małego brudaska:D
 
Ale się obkupiłam;)zamówiłam już łóżeczko i komodę z przewijakiem, 2 komplety pościeli (moja mama uważa że przesadziałam i już sama się zastanawiam czy jeden by nie starczył), do tego prześcieradełka, ozdobne literki na ścianę (imię mojego synusia), kosmetyki oilatum, pieluchy 1 op., chusteczki, majtasy jednorazowe;) i do tego podkłady.
Z większych zakupów został mi do kupienia wóżek to zostawiam na grudzień.
Cieszę się że w końcu zaczęłam robić zakupy bo ja jestem z tych co wolą mieć wszystko wcześniej;)

Mia niezłe zakupy.
 
reklama
Do góry