reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

Fajniutkie te wasze brzuszki, takie zgrabne. Ja do porodu to będę miec ogromnego bandziora hehe Ostatnio w obi pan bez kolejki przeciął nam blat i mówi że nie chce żebym mu tam urodziła, a my z G zaczeliśmy się śmiać bo to dopiero półmetek za nami :p
 
reklama
paulka, super, już możesz korzystać z przywilejów hehe :D

a to mój brzuchol, rośnie z dnia na dzień! a dzisiaj to już jak głupia się na niego gapię, bo powiększa się w zastraszającym tempie hehe :D ale taki fajny, ciążowy :)

DSC_1966a.jpg
 

Załączniki

  • DSC_1966a.jpg
    DSC_1966a.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 59
Pięknie rośniecie dziewczynki :) fajnie ja uwielbiam ten stan i ten brzuch i wogle życie jest piękne :D hahahah Malinka chwal mi siętu szybko dziewczynką piękną :) Gratuluje dziewczynki są superaśne :)
 
haha :D ja też uwielbiam ten stan :D a teraz już wiedząc że wszystko ok śmieje się sama do siebie i czuje jakbym była w innej rzeczywistości haha :D

zaraz wrzucę fotki mojej cudownej córeczki :D tylko muszę zrobić zrzuty zdjęć z filmu bo jak robię foto z tych wydrukowanych to strasznie lampa się odbija i nic nie widać :( daj mi chwilę :D
 
a o to moja córcia :D kawał kobitki, waży już 300g i mierzy ok 20 cm ;D


usg2a.jpg


a tutaj widać, że dziewczynka :D

usg1a.jpg

i 3D, po chwili raczkami zaczęła dotykać noska i usteczek i nie dało się za długo podglądać :)

usg3.jpg

usg4.jpg
 

Załączniki

  • usg1a.jpg
    usg1a.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 79
  • usg2a.jpg
    usg2a.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 70
  • usg3.jpg
    usg3.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 96
  • usg4.jpg
    usg4.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 65
Malinka, śliczny profil ma Twoja Córcia :)
Pamiętam jaka ja byłam szczęśliwa w pierwszej ciąży jak się okazał, że będziemy mieć córeczkę :D Dziewczynki są wspaniałe <3
 
reklama
Akatsuki w lutuweczkach takie ujęcie nazwałyśmy Muminki :) duuuży brzuch i małe stópki :)

malinka89 ​śliczne zdjecia i maleństwo
 
Do góry