reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć z zdjęcia usg

Dziewczyny dopatrzyłam się dziś po przybliżeniu na telefonie słynnej kreseczki (którą stwierdza się u dziewczynki). To chyba jednak są wargi sromowe. Co myślicie?
IMG_3281.jpeg
 
reklama
Powiedział że pewnie chłopak ale nie wyklucza dziewczynki bo noże to też być przerośnięta łechtaczka ponoć tak się często zdarza a wtedy te narządy wyglądają podobnie jeszcze w tym czasie. Tak powiedział w 14 tc a pózniej to samo prowadząca moja powiedziała w 15 tc
U mnie w tym tygodniu też mówił że chłopaczek bo widział siusiaka więc może być tak jak mówisz z tym przerośnieciem bo teraz jak byłam w 19tc widział dziewczynkę 🫣 Czekamy na połówkowe 30.01 może się potwierdzi 🥰
 

Załączniki

  • IMG_20240109_110929.jpg
    IMG_20240109_110929.jpg
    872,9 KB · Wyświetleń: 48
U mnie w tym tygodniu też mówił że chłopaczek bo widział siusiaka więc może być tak jak mówisz z tym przerośnieciem bo teraz jak byłam w 19tc widział dziewczynkę 🫣 Czekamy na połówkowe 30.01 może się potwierdzi 🥰
Tu to Ewidentnie jest dziewczynka :) tyle co ja już tych zdjęć przejrzałam. Widać odrazu
 
A jaka płeć u mnie widzicie ? Ja słyszałam, że może się rozejść na wargi sromowe właśnie
 

Załączniki

  • Screenshot_20240106_152934_Messenger.jpg
    Screenshot_20240106_152934_Messenger.jpg
    277,3 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Do góry