reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

Buba ale szaleństwo :D jako że widziałam Twoje wcześniejsze zdjęcia to widzę, że coś urosło ale gdyby nie to... Niesamowite gdzie ten maluch się chowa.
 
reklama
sysia ja wiem jak będzie na koniec... wytworze własne pole grawitacyjne I przyciagne kilka satelit :D
poza tym w sumie dziwie sie że przy takim lokum jakie oferuje czuje ruchy tak mocno... znaczy ruchy... tlucze mnie młoda I to tak nisko że czasem mam kaske całą obita od wewnątrz jak po dobrym esztemeszte.
 
Haha Buba no niee, masz jeszcze jakiś miesiąc, aby nam tu ładna piłeczkę pokazać, ja taki brzuch chciałabym mieć tak poza ciąża, no ale coś tam powoli się dzieje, może to też sprawka ułożenie małej

Sysia to mamy podobnie, tez mnie te dwa brzuchy na końcówce interesują
 
Dziewczyny ja też czuje tak nisko, jakby mi kto palcem tam grzebal, może to mój malec nóżkami sobie macha haha ale niestety nie to ułożenie, straszne uczucie
 
reklama
Do góry