reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

reklama
Dzieki dziewczyny za miłe słowa :)
agatakat pogoda faktycznie była super. Szkoda,że to już ostatnie takie słoneczne i pogodne dni.
rtyska oba zdjęcia są wykonane w okolicach Loch Kartine w przepięknej Szkocji :) na tym pierwszym zdjęciu to jedno w setek jezior w tym kraju.
aduska123 fakt-jestem szczęśliwa,bo mam ku temu wiele powodów-a główny to ta malutka istota we mnie :)
 
joasia a to na wycieczkę w weekend nie bardzo :):)

No troszkę daleko masz,to fakt ;-) Ale ja za to jako rodowita krakowianka zazdroszczę Ci tego,że możesz na spacer na wawel się wybrać lub w okolice rynku,na kazimierz,skałki lub do Tyńca. Bo ja Kraków kocham i tęsknie bardzo za tym miastem i jego klimatem.
 
O tak, klimat ten też uwielbiam, w weekend może trochę za dużo turystów, zwłaszcza pijanych anglików, chodzą z piwem, krzyczą, na rynku jest mało atrakcyjnie, ale ma się jeszcze te swoje miejsca :)
 
O tak, klimat ten też uwielbiam, w weekend może trochę za dużo turystów, zwłaszcza pijanych anglików, chodzą z piwem, krzyczą, na rynku jest mało atrakcyjnie, ale ma się jeszcze te swoje miejsca :)

o tak,ten klimat pijanych i krzyczących mam tu co weekend- taki "smak Krakowa" ;-) hahaha
 
reklama
Do góry