reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE ZWIERZAKI

reklama
wczoraj szlismy na spacer z adasiem, bylismy tuz kolo domu, humory dopisywaly i nagle huk...
zobaczylam jak moj mialek biegnie w strone krzakow ciagnac za soba pupe i tylnie lapki :((((( potracil go samochod... Sk... przetracil mu kregoslup i nawet nie zwolnil... :(((((((((((((((((((((((( Dziewczyny, o malo nie umarlam. Mialek zdychal mi na rekach, nawet nie piszczal. Mam tak wielkiego dola i tyle w sobie zlosci, ze... :((((( mam nadzieje, ze gosciu rozwali te swoja za...sta fure, wczoraj zyczylam mu najgorszego... Wierzcie albo nie, nie ma drugiego kota z takim charakterkiem, jaki mial moj kot. Tak mi dzis pusto... nie drapal do pokoju rano ani nie upomnial sie o puszke, ani nie przyszedl zeby mu okno w kuchni otworzyc... Ja p..., pochlastam sie chyba :((((((((((((((((((((((((((
dwa dni temu zrobilam mu zdjecie, jak spal...
 
nie umiem poruszac sie po tym nowym forum, tyle tu zmian, nie wiem, jak sie wkleja zalaczniki... sprobuje...
 
o jezu :((( jest mi strasznie przykro :(( jakbym dopadla takiego sk... to bym go chyba zabila :( zreszta dzisiaj jak przechodzilam na pasach z wozkiem prawie mnie rozjechal jeden wariat. jechal ponad 100 i nawet nie zwolnil. gdybym nie przebiegla przez jezdnie to by mnie zabil :( az mi sie rece trzesly potem ze strachu.
 
wesolutka biedactwo bardzo Ci wspolczuje :no: :no: :no:
nienawidze takich ludzi, mialas racje zyczac mu najgorszego, dolaczam sie do tego... a niech sobie roz...... o drzewko ten samochodzik...
 
reklama
Do góry