reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
ojej tulam mocno ... :( a badania robilas??czy owy jest czy drozna jestes czy progesteron dobry czy endo tez dobre przy owu ?? bo to nie ozliwe ze tak o nie zachdzisz :( ja osobiscie nie wierze w blokady psychiczne
 
reklama
wszystkie badania mialam (lecze sie w klinice w uk) prawdobodobnie mam pco ale polski lekarz temu zaprzeczyl , droznosci jeszcze nie mialam :((( ostatnia wizyte mialam w listopadzie a kolejna mam miec w maju i chyba mnie skieruja na laparoskopie ....wykancza mnie to czekanie tu wszystko tak wolno idzie:( czlowiek szybciej psychicznie sie wykaczy niz zajdzie w ciaze,niewiem moze mi nie jest dane byc po raz drugi matka
aha biore parlodel 1*1 na noc (prolaktyne mam podwyzszona )
 
o no wlasnie moze sek tkwi w niedorznosci ?? ja tez mam pco ale nie do konca rozpoznane mam owulacje raz na ruski rok dlatego clo stosowalam a tobie nikt clo nie proponowal ??
 
wszystkie badania mialam (lecze sie w klinice w uk) prawdobodobnie mam pco ale polski lekarz temu zaprzeczyl , droznosci jeszcze nie mialam :((( ostatnia wizyte mialam w listopadzie a kolejna mam miec w maju i chyba mnie skieruja na laparoskopie ....wykancza mnie to czekanie tu wszystko tak wolno idzie:( czlowiek szybciej psychicznie sie wykaczy niz zajdzie w ciaze,niewiem moze mi nie jest dane byc po raz drugi matka
aha biore parlodel 1*1 na noc (prolaktyne mam podwyzszona )
kochana ille Ty masz latek że mówisz że mamusią po raz drugi nie będziesz?
no co Ty dziewczyno !!!!
 
Hej ! witam wszystkie panie które piją zioła, sama zaczełam pić zioła nr 1 ojca Klimuszki, ale mam jeszcze jedno pytanko, czy można pić przed straniami Yerba mate ? bardzo proszę o odpowiedzi...
pozdrawiam gorąco!
 
ewka nie łam się bo przyjde tam i nakopie Ci :) ja za 2 miechy kończe 29 lat i staram się juz prawie pełne 4 lata... teraz tez wziełam się za 1 mieszankę ziół Klimuszki bo raz jak ją popijałam to się udało ale aniołek odszedł w 6 tygodniu. Wiec skoro ja mam siłe by walczyć to Ty tez!!!
missiiss a Ty coś popijałaś?? powiedz po czym zaskoczyło ? :)
Pozdrawiam gorąco!
 
Ziolopiki co wy pijecie zeby zajsc?pomuszcie mi zajsc teraz to juz bedzie 3 cykl!!!do 3 razy sztuka.napiszcie co pomaga co mam kupic
 
reklama
Do góry