reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nicki, imona i ksywki :)

reklama
Nide powiem bo może niektórym z was być przykro :( że myslę że macie brzydkie imona albo że chcecie brzydko dzidzie nazwać:zawstydzona/y:

Sorga, nie jest mi przykro, że nazwałam moją córę Twoim imieniem - mi się bardzo podoba:tak:. Nie znasz się babo :-D;-);-)
Jakbyście się dziwiły, że takie stare posty odgrzebałam, to informuję, że czasami zdarza mi się wracać do wątków, których kiedyś nie miałam czasu nadrobić ;-)
 
Ja tam uważam, że imię to kwestia gustu :tak: Jakby się wszystkim to samo podobało, to byłoby nudno ;-)
Mi moje imie też średnio się podoba, ale przecież moi rodzice nie dali mi go złośliwie, więc pewnie im się podobało ;-)

Maksio też średnio mi się podoba (imię oczywiście- bez obrazy Blanes), ale M chciał Grzesia, a tego bym nie zniosła, bo z wafelkiem mi się kojarzy :-D
 
Jolka, no co ty! Taka krytyka to nic. Moja przyjaciółka (a chrzestna Maksa) cały czas mi powtarza, że dałam dziecku na imię jak debil!!! :-D:-D:-D. Mówi mi, że biedne dziecko, bo wszyscy wszystko robią na maksa :-D:-D:-D.
 
reklama
Miałam kiedyś taką wielką miłość - właśnie Maksa - zawsze powtarzał, że wciąż nie może wyrobić w sobie znieczulicy i na każde "Maks!" się odwraca. A to w 99% do psów... :-D
 
Do góry