reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niecierpliwy maluszek

Domi9685

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Luty 2021
Postów
46
Dzień dobry,
Chciałabym się zwrócić z prośbą o poradę. Jestem mamą 10 dniowego maluszka, którego karmię piersią. Niestety synek jest bardzo niecierpliwy kiedy przychodzi pora karmienia. Płacze wymachuje rączkami jest mi bardzo ciężko go podstawić pod pierś. Muszę dać mu na chwilę butelkę, aby się "uspokoił" potem łapie pierś i albo po kilku ssaniach usypia albo zaczyna płakać i znów wymachiwać rączkami. Jest to moje pierwsze dziecko i nie wiem czy ja coś robię nie tak, martwię się dlaczego synek jest taki "nerwowy". Proszę o poradę. Odbyłam już konsultacje z doradcą laktacyjnym w sprawie podstawiania do piersi i planuje kolejną, aby dowiedzieć się co się dzieje z małym ale do tego czasu proszę o poradę.
Pozdrawiam
 
reklama
Dokladnie, jak wyzej. Najpierw dziecko robi sie niespokojne, szuka piersi. Kiedy placze to jest naprawde b.glodne i moze z nerwow miec problem z prawidlowym przystawieniem. Proponuj piers czesciej.
 
No i jeżeli zależy Ci a karmieniu piersią to nie proponowałabym butelki. To było zalecenie doradcy laktacyjnej ?
 
Ja też w pierwszej kolejności wyeliminowała bym butelkę. Twoje dziecko się denerwuje bo z butelki leci samo to po co ma się męczyć i ssać z piersi - to tak w dużym uproszczeniu:)
 
Tak, doradczyni laktacyjna kazała go tak "oszukiwać" kiedy nie chce się uspokoić. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Spróbuję po prostu budzić i przystawiać częściej.
 
Tak, doradczyni laktacyjna kazała go tak "oszukiwać" kiedy nie chce się uspokoić. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Spróbuję po prostu budzić i przystawiać częściej.
Matko, to czasem az strach zwrocic sie do specjalisty :( Ja goraco polecam blog Hafija matka karmiaca, dzieki autorce szczesliwie karmie juz 5 miesiecy 😊
 
reklama
Do góry