reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niedosłuch u wcześniaka

Dołączył(a)
11 Czerwiec 2023
Postów
12
Kochane mamy, szukam pomocy! Moja córeczka urodziła się za wcześnie, w 29 tygodniu. Ogólny stan dobry, ale zdiagnozowali u niej głęboki niedosłuch w uszkach. Ratunkiem są podobno implanty, ale zupełnie nie wiem, gdzie powinnam się z nią udać po pomoc, żeby mieć pewność, że nikt jej nie skrzywdzi... Czy może któraś z Was ma maluszka z podobnym problemem albo ktoś w rodzinie? Każda informacja i podpowiedź jest dla nas na wagę złota i za każdą dziękuję.
 
reklama
Hej. Nie wiem skąd jesteś, ale zobacz profil na IG słuch.absolutnie tej Pani coreczka ma implanty, na pewno Ci odpisze ;)
 
Kochana bardzo mi przykro, że coś takiego spotkało Was i Wasze maleństwo. :( Znam ten problem, bo w bliskiej rodzinie mamy chłopczyka z niedosłuchem i niedawno właśnie miał operację wszczepienia implantów. Jeśli nikogo nie znalazłaś to mogę podpytać, ale oni chyba jeździli z nim do Kajetan.
 
Strasznie brzmi operacja u takiego maluszka... ale jeśli ma pomóc, to zgodzę się na wszystko. O tych Kejtanach to nam coś lekarka wspominała, ale z tych nerwów z pamięci mi wyszło. Możecie napisać coś więcej? Ciężko tam się dostać? Można na NFZ czy tylko prywatnie?
 
Z tego co wiem to tak, ale najlepiej zadzwoń sobie pod nr 22 463 55 55 i porozmawiaj. Tam się można umówić na wizytę i dalsze badania. Tylko w tygodniu dzwoń a nie w weekend.
 
reklama
Dziękuję za polecenia i daję znać, że czekamy na zabieg. A powiedzcie mi, orientujecie się może ile dają gwarancji na taki implant? Zapomniałam zapytać lekarza.
 
Do góry