reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niejadek ☹️

Maema28

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2018
Postów
34
Hej mamusie Gratuluję maluszków jestem mamą pierwszy raz i nie wiem czy mam kłopot z małą czy po prostu taka jest, ale bardzo mało mi je. Ma teraz miesiąc i dwa tyg i powinna zjadać 110 ml co 3 h a je mi po 60, 70 nie raz 40 co dwie trzy godziny czasem 90 ogólnie ma się dobrze jest uśmiechnięta, rączki w górze . Załatwia się regularnie ok 3 kupek dziennie i 5,6 siusiu. Ogólnie w czasie jedzenia już słychać że leci kleks. Dodam że od początku była dokarmiana butla a teraz praktycznie cały czas ponieważ nie mam towaru w piersiach. (bebilon pro 1). Chętnie je, nie wypluwa. I mało przybiera na wadze ale przybiera Jak jest u Was z maluszkami? Pzdr
 
reklama
Niemowlę powinno przybierać conajmniej 120 tygodniowo lub w Pl 600/mc. Wydaje mi się, że póki co wszystko jest dobrze. Może zaraz odbije od tej dolnej normy:) uszy do góry!
 
Niemowlę powinno przybierać conajmniej 120 tygodniowo lub w Pl 600/mc. Wydaje mi się, że póki co wszystko jest dobrze. Może zaraz odbije od tej dolnej normy:) uszy do góry!
No za tydz mamy szczepienia i boję się że jej nie dopuszcza. Właśnie zakupiłam wagę dla niemowląt by kontrolować wagę bo położna już nie przychodzi☹️☹️ czyli to że ona tak słabo jada to po prostu taki jej urok? Jeszcze podaję jej syrop debridat na kolki bo w nocy miała straszne a po tym jej przeszło. Buzke w środku codziennie jej czyszczę gazikiem by nie było plesniawek no już sama nie wiem co robić. Staje na głowie by jej pomóc. Ogólnie bardzo dziękuję za odzew... A to moja córcia. Niejadek
 

Załączniki

  • IMG_20181212_132734.jpg
    IMG_20181212_132734.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 148
Myślę, że jest ok. Wiadomo, trzeba obserwować, bo wszystko może się zmienić, ale ja byłabym dobrej myśli. Też mam wagę w domu i sprawdzamy codziennie, ale są dni, że waga stoi w miejscu, a później nagle 130 na plus. Sugerowałbym się zatem tygodniowym przyrostem:)
 
Nie sugeruj się tym co jest napisane na puszce. Moja w wieku 3 miesięcy zjadała dopiero 120 ml co 3h. Myslę, że je wystarczająco. Może spróbuj karmić ją po prostu częściej i mniej.
 
Nie sugeruj się tym co jest napisane na puszce. Moja w wieku 3 miesięcy zjadała dopiero 120 ml co 3h. Myslę, że je wystarczająco. Może spróbuj karmić ją po prostu częściej i mniej.
A proszę mi powiedzieć ile Pani cora jadła w 6 tyg?? Mówi Pani częściej hmm. Ona śpi jak się naje i nie raz mi wstanie po 2 a nie raz po 3 godz mimo że zjadła 40 45 ml czy 60. Nie ma reguły.
 
Jaka waga urodzeniowa i obecna ile niunia ma dokładnie tygodni ??

Broń Boże nie zmuszaj do jedzenia bo uzyskasz odwrotny efekt .. Moja córcia ma 14 miesiecy wazy 7400 urodzeniowa to 3600 w wieku 4 miesiecy spadala z wagi i caly czas mamy problemy z jej waga .
 
reklama
Jaka waga urodzeniowa i obecna ile niunia ma dokładnie tygodni ??

Broń Boże nie zmuszaj do jedzenia bo uzyskasz odwrotny efekt .. Moja córcia ma 14 miesiecy wazy 7400 urodzeniowa to 3600 w wieku 4 miesiecy spadala z wagi i caly czas mamy problemy z jej waga .
Urodzona 3450, wychodząc ze szpitala 3250 a obecnie 6 tydz 4300.. Urodzona przez cc. Już nie wiem bo naprawdę wydaje mi się że mało je. Tak jak teraz po 3 h snu zjadła 45 ml. Godzinkę pokokosila się i znowu śpi. Pewnie teraz o 22 znów wstanie i zje może ale to może 50 co Pani na to?
 
Do góry