reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności i wieści

Do mnie to dokładnie w dniu porodu pisałaś. :-) Pamiętam jak pojechałam na salę poporodową a M do mnie że ktoś napisał mi smsa i nie wie kto to ale chyba z forum:-D no to mu podyktowałam co ma napisać. Smsa odpisał ale na forum wejść nie chciał:rofl2:.
Czarna dzięki:tak:

:rofl2: Ja też dostałam smsa od Czarnej tuż po porodzie. Chyba mnie szyli wtedy :-D:-D:-D. M później odpisał :-D
 
reklama
Czarna ale gdybyś nie napisała to dopiero po powrocie ze szpitala dowiedziałybyście się co z nami bo ja oczywiście tyle razy obiecywałam sobie spisać tel ale tego nie zrobiłam , gapa ze mnie a niespodziewanie do szpitala pojechałam!
Pozostaje mi więc tylko dziękować:-);-)
 
CZARNA do Gosi to pewnie trzeba smsa wyslac bo moze jak nie zaglada tu do nas to moze zadko wogole do kapa siada wiec i poczty nie odczyta

To ja zaczynam znow watek Bo u mnie planuje sie szpital wiec mnie nie bedzie :-(Juz nie wiem jak bez was dam rade Ale bede pisalam eski do kogos Najprosciej bedzie mi do Kaki i Kate bo one maja oreng :-)
 
Hej Kochane ;-).
Wpadam uprzedzić, że przez jakiś czas mogę być nieobecna..:tak:
Mamy gościa ;-)i nie bardzo jest kiedy odpalić laptopa.. :sorry2:
Jak znajdę chwilę, to poczytam i nadrobię.. ;-)
Pozdrawiam cieplutko ;-)
 
reklama
Do góry