reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecności i wieści

reklama
Biedna Oli :-( Trzymam Kciuki zeby było ok.

Dorotko moim zdaniem Oli wazniejsza, a ze nie masz teraz jak isc do pracy, musisz wziasc opieke na nią. Wydaje mi sie, ze niestety po okresie probnym Cie zwolnią, wiec moze faktycznie lepszym rozwiazaniem bedzie wychowawczy?? Tymbardziej teraz... A po takich przebojach mysle ze nie powinnas dawac Oli do złobka, tylko zostac z nią w domku, przynajmniej na jakis czas.
A jak chcesz sobie dorobic pomysl o jakiejs pracy w domu. Ja wlasnie probuje cos wymyslic lub wyszukac zeby dorobic.
 
Wydaje mi sie, ze niestety po okresie probnym Cie zwolnią, wiec moze faktycznie lepszym rozwiazaniem bedzie wychowawczy??
A po takich przebojach mysle ze nie powinnas dawac Oli do złobka, tylko zostac z nią w domku, przynajmniej na jakis czas.
Ja też tak myślę. Mój młody tez od pójścia do złobka choruje i zastanawiam sie co robić. Ale gdyby miał podejrzenie zapalenia opon, a nie daj Boże jescze to się potwierdziło, to na pewno do żłobka by nie wrócił. Zwłaszcza, że jak kiedyś pisałaś finanowo na to samo Wam wychodzi wszystko jedno czy bys pracowała czy na zasiłku wychowawczym była.
W każdym razie trzymam kciuki!
 
reklama
dziewczyny dostałam w nocy SMS-a od Dorotki
A wiec wyniki wykluczyła Zapalenie Opon. Dorotka pisała ze jej ból po badaniu był straszny!!!
No nic czekamy na rozwój sytuacji

Kurde ale ze oni nie są w stanie na 100% zdagnozować o co kaman. Normalnie załamka jakaś:-:)-:)-(

Teraz czekam na świeże wiesci
 
Ostatnia edycja:
Do góry