reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

Ja tak Kasię "zaatakowałam" jakoś chyba przed wakacjami. No się dowiedziałam, ze nie ma zapału do BB...
Ja to jak maniak tu zaglądam. ;-) No z wyjątkiem okresu wakacyjnego.
 
reklama
Ja rozmawiałam z Pati obiecała zaglądać trzeba ją kopnać w zad ;) to może zacznie zaglądać Franca jedna;) a my póki co piszemy i nie narzekamy ;) mnie w tym tygodniu mało będzie mam kolowrotek organizacyjny wyjazd firmowy i mnóstwo innych rzeczy,,,,?
 
Hej kochane. Robiłam wczoraj porządki i wpadły mi w ręcę kartki urodzinowe od Was dla OLi. I postanowiłam do Was zajrzeć. Wyłączyłam się,bo na tamten czas wszystko waliło mi się na głowę. Pogrzeb za pogrzebem, praca, Adam, dzieci. Od ponad pół roku pracuje w nowym miejscu, Adam wprowadził separację i do niczego się nie wtrąca, praca w miarę ok, dziewczynki rozrabiają, chociaż teraz są chore. Przepraszam, że nie zaglądałam,ale miałam dość. A teraz patrzę w przód z lepszym nastawieniem. wiem, że mam tylko dziewczynki i dla nich trzeba żyć. Ja schudłam ponad 15 kg. I zaczęłam planować przyszłość. Mysleć o jutrze. Chodzę od czasu do czasu do psychologa Ali :-). Pomaga jej i mnie też wspiera. O Adama chciałabym walczyć ale już nie potrafię. Mieszkamy razem,ale obok siebie. Nie rozmawiamy,nie mamy wspólnych spraw, nic. Poprostu zajmuje się dziewczynkami. Nadal nie pracuje. Może czas coś pomoże... Uśmiecham się i z tego się cieszę. Postaram się nadrobić zaległości i bywać tu częściej.
 
Fajnie Cię słyszeć Fredzia.
Sylwia, to ja już rozumiem czemu tu taka cisza. Szkoda, bo nie mam konta na fb.
 
reklama
hej hej :) Mamoot powiem Ci że ostatnio, po pierwszym boomie i kilku większych dyskusjach, tez nie piszemy za bardzo na fb...no ale jest ta świadomość, że jednak w każdej chwili można napisać i szybko się skontaktować...mogłabyś sobie założyć takie konto Mamootowe tylko dla naszej grupy, bez wciągania się w całe fb, podawania swoich danych itp itd,no ale to jak uważasz:)
 
Do góry