reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieprzyjemne dolegliwości po okresie

reklama
A ty masz takie objawy przed owulacja jak ból sutków,bóle podbrzusza i mdłości?
Dawno owulacji nie miałam, bo jestem w ciąży obecnie. Ale takie objawy miałam przed okresem. Tak jak piszą dziewcyzny udaj się do lekarza, sprawdzi czy teraz masz rzeczywiście owulke, może Twoj organizm tak reaguje. Może coś innego się dzieje. Bez badania nikt Ci tu nic nie powie. Może trzeba zbadać jakieś hormony i probic USG. Samo to że masz cykle nieregularne to też znaczy że można coś poprawic.
 
reklama
Dawno owulacji nie miałam, bo jestem w ciąży obecnie. Ale takie objawy miałam przed okresem. Tak jak piszą dziewcyzny udaj się do lekarza, sprawdzi czy teraz masz rzeczywiście owulke, może Twoj organizm tak reaguje. Może coś innego się dzieje. Bez badania nikt Ci tu nic nie powie. Może trzeba zbadać jakieś hormony i probic USG. Samo to że masz cykle nieregularne to też znaczy że można coś poprawic.
A te objawy nie wskazuja na ciążę?
 
Do góry