reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieprzyjemne dolegliwości po okresie

reklama
A te objawy nie wskazuja na ciążę?
Przecież mailas okres dopiero co, to skąd nagle ciąża tydzień po?
Na ciąże to wskazuje poziom HCG powyzej 5, lub potwerdzenia na USG . Cała reszta to wróżenie z fusów. Takie objawy jak masz gospodarkę hormonalna rozchwiana to nic nadzwyczajnego. Proponuję udać się do specjalisty
 
No nie wiem zrobiłam dużo testów wyszły negatywe nawet przed okresem zrobiłam
No to może wystarczy przestać się nakręcać i objawy miną same. Wiesz jak się schizuje dużo na temat ciąży, to można odczuwać jakieś dolegliwości. Wyluzuj. Ciąży brak.
A jak głowa nie odpuszcza to zrób sobie HCG z krwi i będziesz miała jak na dłoni pewność
 
reklama
Dla Autorki:
nie daję tego na złość, po prostu przeraża mnie, że nie znasz swojego ciała oraz co się w nim dzieje.
To jest przykład na to, dlaczego edukacja seksualna powinna być nauczana.

Przeczytaj ten artykuł. Przy staraniach o dziecko taka wiedza to podstawa.
 
Do góry