reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie przost hcg a wysokie tsh

Dołączył(a)
8 Wrzesień 2023
Postów
4
Witam co myślicie
Data ostatniej miesiaczki 02.08 regularne co 26 dni
1 badanie 04.09 wynik 209
2 badanie 06.09 wynik 289
3 badanie 08.09 wynik 359
TSH 8.088
 
reklama
Przyrosty slabe, ale tez samo tsh nic nie mowi. Moze rosnac w wyniku np. stresu przy zachowaniu norm dla wolnych hormonow tarczycy (fT3 i fT4).
 
Zrób kolejną betę z progesteronem - by w razie czego wykluczyć cp.
Ogólnie przyrosty nie zwiastują niestety zdrowej ciąży :(
 
W poniedziałek mam powtórzyć bhcg to zrobię progesteron. Co w przypadku jeżeli faktycznie to nue będzie zdrowa ciąża ? Co dalej będzie?
Albo poronienie samoistne, albo wywołanie poronienia farmakologicznie (zakończone łyżeczkowaniem lub nie).
Jeśli chodzi o cp, to tu nie nam doświadczenia.
 
Dziś wynik hcg 345 spada. Czyli że nic z tego nie będzie. Jutro mam kontrolę u lekarza ale strasznie się denerwuje co to wszystko znaczy.
 
reklama
Dziś wynik hcg 345 spada. Czyli że nic z tego nie będzie. Jutro mam kontrolę u lekarza ale strasznie się denerwuje co to wszystko znaczy.
Zbadsj jeszcze raz za 2 dni. Spadająca beta to poronienie, ALE przy co lub spaść i potem wzrosnąć.

Lekarz raczej nic Ci nie powie. Musisz zbić tsh do 1 lub max 2.
I jeśli by to było cp to też nic nie zauważy, bo widać przy becie od 1000.
 
Do góry