reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nocnikowe akrobacje

reklama
U nas nadal awersja na nocnik i nie wiem dlaczego. Musze chyba odczekac troszke. Po dworze jak lata w majteczkach to jak chce mu sie siku to próbuje zdjąc kuca i sika. CZasem nie uda mu się zdjąc majtek to w nich kuca, ale pozycja odpowiednia jest. Ale w domu łapie się za siusiaka przebiera nogami jak mówie, zeby usiadł na nocnik to mówi nieeee i w końcu sika w majtczki. Nie wiem co jest?
 
pathanka a moze nakładka na sedes? Antek ma swój kubeczek plastikowy i sika w niego an stojaco. Ma ogromny talent do obsikiwania sie i kubek wtedy jest pomocny :)
 

pathanka minie szybciej niż myślisz, u nas każdego dnia bunt, na co innego,ale walczymy dalej. Dzisiaj nawet było nocne sikanie w nocnik, bo Pawełpiszczał przez sen i nie mógł spać. Z nocnika mi zlatywał nie mógł się ocknąć iw końcu zrobił w pampersa, po 30 minutach sie obudził i musiałam ściągać pampersa,bo nie chciał w nim spać i do rana już było sucho i dziecko spało bez pobudki.Myślę, że i z tym nocnym wysadzaniem dojdziemy do wprawy.
 
u nas znów ślicznie - w sumie na drugiej kupce wpadka bo za późno zawołał i zaczął robic w trakcie ściągania ale to nic :)) wszystko inne idzie ślicznie do nocnika i nawet po 4 godzinnej drzemce tetra sucha. Jak tak dalej bedzie powiedzmy do konca tyg. to przestane zakładać na drzemkę pieluchy. Nocny pampek zsikany w 30%.
 
Gratki kobitki..
a ja mam tragedię... tylko proszę nie śmiać się..;-)
Hanka ma tak mały tyłek, że jak jej się podoba nocnik, to jej wlatuje tyłeczek do środka.. kiedyś jak mieliśmy pobrać mocz do badania, to nam wleciała... miała wtedy z 8-9 miesięcy. Teraz jej kupiliśmy sanochodzik, bo chciała, ale ją w tyłek kłuje, ma aż czerwoną krechę:wściekła/y::-(
 
anawawka biedna Hania

pathanka u nas tez nienajlepiej i tez sie zastanawiam czy nie odczekac, moze dla Niego za wczesnie. Kurde nie wiem czy mam sie juz martwic?? On siada na nocnik, ale wstaje po chwili, staje i sika na podloge :( tlumacze, tlumacze ale chyba nie dociera :( ale to co nie powinien zrozumiec to zawsze zrozumie:/
najgorsze jest to, ze jak chodzi w mokrych majteczkach to mu to nie przeszkadza:szok:
dzisiaj rano Go troche przetrzymalam (oczywiscie nie za dlugo) i mowie, ze teraz ma mokre majteczki i jak nie bedzie dalej siusial na nocnieczek to bedzie chodzil w mokrych a On powiedzial tak :) no super :/ i poszedl sie bawic wiec sie zlitowalam i przebralam, ach...:(
 
anawawka biedna Hania

pathanka u nas tez nienajlepiej i tez sie zastanawiam czy nie odczekac, moze dla Niego za wczesnie. Kurde nie wiem czy mam sie juz martwic?? On siada na nocnik, ale wstaje po chwili, staje i sika na podloge :( tlumacze, tlumacze ale chyba nie dociera :( ale to co nie powinien zrozumiec to zawsze zrozumie:/
najgorsze jest to, ze jak chodzi w mokrych majteczkach to mu to nie przeszkadza:szok:
dzisiaj rano Go troche przetrzymalam (oczywiscie nie za dlugo) i mowie, ze teraz ma mokre majteczki i jak nie bedzie dalej siusial na nocnieczek to bedzie chodzil w mokrych a On powiedzial tak :) no super :/ i poszedl sie bawic wiec sie zlitowalam i przebralam, ach...:(

Pola, Alicji też mokre majty nie przeszkadzają. Może to jeszcze nie ten moment :) ja każdym razie nie naciskam na razie bo przed nami jeszcze cystografia, wiec temat sikania jest drażliwy.
 
reklama
my dzisiaj rano w majteczkach i pod wieczór. W między czasie kilka godizn męki kpowej :/ ale udalo się wreszcie. Jutro możemy spokojnie ćwiczyć, bo pojutrze juz się zacznie marudzenie o kupę :/
 
Do góry