reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki i Smsy z Porodówek i Nie Tylko - BEZ KOMENTARZY

reklama
sms od Sunshine Baby

Czesc Nati. Od 9 rano jestem na oddziale. Ca=
ly czas sa skurcze. Dostaje juz szalu. Podaja mi oksy. Ktos sie rozpakowal?
 
antonina01

"Nadia 21 kwietnia 8:40. 3800, 54 cm"

"Dziś w nocy ok. 2 obudziły mnie skurcze. Poród SN. Lekko nie było ale warto :) pozdrawiam. Narazie średnio się czuję."
 
anisad

malutka Olcia 3200g ur 2 w nocy. poród na wózku bo nie zdążyli położyć mnie na łóżko, trwał może 40 minut bez nacięcia i znieczulenia. Ola zdrowa i śliczna. Ja czuję się dobrze

sorry nie mogę tego nie skomentować. WOW!! NAJBARDZIEJ SPEKTAKULARNY PORÓD NA BB :-D
 
aguhan przekazane przez anawoj

W środę urodziłam synka. 3880/57 ślicznego i zdrowego. poród długi, bolesny i przy pełnym rozwarciu główka nawet nie drnęła. Wyłam do księzyca z bólu i strachu. Wszystko skończyło się CC a ja przeżywam dziś że w moim przypadku spełnił się najgorszy z możliwych wariantów. Na szczęście mały ma się dobrze a j a powoli dochodzę do siebie.
 
reklama
Klaudencja przekazane przez aenye

Hej. dziś wiadomość nie z porodówki a ze szpitalnej ginekologii. wczoraj dostalam krwotoku mieli mnie lyzeczkowac ale jest infekcja duza i lekami mnie faszeruja i antybiotyk. jestem zalamana bo tesknie za swoim maluszkiem...tylko rycze jak spojrze na zdjecie. mam nadzieje ze u was lepiej i ze sa juz kolejne wypakowane mamuski.
 
Do góry