reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowinki i Smsy z Porodówek i Nie Tylko - BEZ KOMENTARZY

to ja napisze od siebie :) Urodziłam SN dnia 17 kwietnia 2011 Moja dzidzia Natalka waga 3520 długość 56cm godzina 4:40, nie dało rady wcześniej napisać bo latam co dzień do szpitala, niestety niunia miała infekcję i nadal leży w szpitalu, oprócz tego ma torbielka w głowie i na jajnikach :( jestem wstrząśnięta i mam dość szpitala chce do domu :( czekam na dalsze badania i dam znac jak będziemy juz w domu... pozdrawiam...
 
reklama
sms od Bachucha

"Jestem w szpitalu na obserwacji i jutro - najpóxniej pojutrze będa wywoływać poród o ile sam jednak nie wyniknie. Wód mało, ale Adaś OK, bez niego nie wychodzę :-D Pozdrowienia dla wszystkich z BB"
 
od lilou
"Staś już na świecie:) urodziła się o 4.51, waży 3790:)o 20 byliśmy na izbie, jakis młody doktorek zbadał i trafiłam na oddział i miałam czekać do rana aż coś zaczną działać, a tu chyba po tym badaniu skurcze co 5 minut, coraz bardziej bolesne. o 12 zbadał mnie lekarz i 3cm(na izbie), no i na porodówkę. Obyło się bez nacinania i znieczulenia, ale bolało piorunsko. Teraz mały ssak pije mleczko i przysypia:) pozdrowienia"
 
sms od Bachucha :)

"Hej! Nasz Adaś urodził się wczoraj wieczór, śliczny i zdrowy :) SN, 3,9kg, 56cm, 20.20 pozdrowienia!"

pytałam jak długo rodziła:

"12,5 h wywoływanie oxy bośmy byli w 42 tyg i mieli zdiagnozowane małowodzie, ale Adas ma sie swietnie, Ja żyje wiec jest OK. Pozdrowienia dla Adrianka i bbciotek :)"
 
sms od ducha
(napisałam jej, żeby parła, bo lilou już urodziła ;)

"Kochana, ja też urodziłam o 4.06. SN. Tymek waży 4290 i ma 60 cm. Mój tyłek jest pocerowany jak stara skarpeta. Nie napisałam wcześniej, bo cały czas ktoś coś chciał. Pozdrowienia dla ciotulek z bb:)"
 
od ducha z wczoraj
"hej, mieliśmy dzisiaj wyjść do domku, ale okazało się, że Tymcio ma żółtaczkę. Leży teraz pod lampami. Nie wiem, kiedy nas wypuszczą :(Zostal jeszcze ktoś nierozpakowany z kwietniówek? Buziaki dla bb-ciotulek od Tymusia"
 
lilou:

"Co tam na bb? My niestety zostajemy w szpitalu, bo Stas duzo stracil na wadze, mozliwe, ze przez zazolcenie :-( ale poza tym jest ok, jest taki kochaniutki, marze, zeby byc juz w domu pozdrawiam!"
 
SMS od samej siebie:p Urodziłam córeczkę Dagmarke przez cc. 1.05.11r. o 14:25 ważyła 3950g i 55 dł dostała 8 punktów. Przepraszam, że dopiero teraz ale nie byłam na siłach:(
 
od siebie:
W końcu ukochany i wyczekany powrót do domku :* pozdrawiam wszystkie cioteczki z BB i dzięki za kciukasy...
 
reklama
Do góry