reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

agniechak to musisz ją mieć??
u nas od rana cyrk na kółkach
mała odmówiła snu, jedzenia i cały dzień jęczy płącze i nic nie pomaga. Dpiiero o 13 padła i jak się przespała to już jest lepiej.
Od 4 dni odmawia zup. Więc pewnie to zęby, ale czemu akurat tylko zup nie je a danonki kaszke to chętnie
mała się trochę przespała, a ja mam chwilkę wolną bo babcia wzięła ją teraz na spacer :)) jupi... moge w spokoju wypić kawkę z M :)) już nie pamiętam kiedy razem spokojnie piliśmy, zawsze któreś musiało zająć się małą :))
 
reklama
Dziewczyny a jednak nie mam sily nadrobic;/ szkoda gadac - dzisiaj mam bol glowy- nieprzyjemny, od samego rana.
jestem jednak nadal w dwupaku- i tak pewno do ponidzialku az mnie wspomoga oxy,,,, milego weekendu- trzymajcie sie kochane:)))
 
aga to pewnie odezwiesz się dopiero po porodzie :)) więc życze szybkiego i bezbolesnego porodu :))
dzisiaj impreza w ns więc może się wybiore z małą na chwilkę. Ma dzisiaj lać i być burze a szkoda :((
 
No wlasnie tez slyszalam o tym latu z radiem... My chwilowo siedzimy u dziadkow, pora odpoczac od blokow i pobyc czesciej na swiezym powietrzu :-) . Adas mi juz smacznie spi. Babcia ma z nim zostac na 2godzinki a ja sie pujde przejsc na "imprezke" z kolezanka... O burzach tez slyszalam ale jakos sie nie zanosi... :-D
 
HELOU..

Aga
aHA... z tą plastyką;-)
Niunia jak Nikolka teraz dalej płakusia czy juz lepiej....
Aga no to trzymamy kciuki jutro kochana! a tak wogóle laskie wiecie co Ahga bedzie mieć chłopczyka czy babeczke:-)? bo nie wiem w końcu;-) hihi a ona pewnie juz nei wejdzie na bb:-0

Niunia i co tam byłyście na imprezkach??:-)
Kari jak po imprezce;-)
myśmy wczoraj grilowali wieczorkiem :-)
a dziś jedziemy do mojej mamy zostawiam tyma a my w 3 na grzyby;-)
 
Sabina na imprezce nie bylam bo Adas strasznie sie budzil (zab idzie i idzie i nie moze wyjsc...) i nie mialam sumienia go zostawiac. Ale za to wpadla kuzynka i posiedzialysmy do pozna... do 2giej w nocy. Dzis mam oczy na zapalkach i juz nie moge sie doczekac wieczora zeby odespac troche ta wczorajsza noc.
A dzis chyba bedzie lalo??? Buziakii
 
u nas jest teraz problem z jedzeniem.. oglnie wszystko oprócz warzyw, zup i mięsa :((
wczoraj byłam z młodą od 16 do 19. Na wstępie gdy siadliśmy strąciła na siebie kufel z piwem :) dobrze że miałam ciuchy ze sobą na przebranie ))
 
A wlasnie, ze jeszcze jestem - cala i w dwupaku- nawet na razie nie wiem, na ktora mam sie jutro zglasic do szpitala.
Beda dzwonic poznym wieczorem albo b. wczesny rankiem do mnie. Wiec czekam- dzisiaj jeszcze chce zaliczyc pare sklepikow, mam roczek u znajomej synka, wiec dzien zlec b. szybko.
A jesli chodzi o dzidzi - to nie wiem - dla Nas to suprise- w sumie po raz drugi- wiec przekonamy sie jutro- mam nadzieje ze latwo pojdzie i nie bedzie sie przeciagac.
Trzymajcie sie dziwczynki- milej, przyjemnej niedzieli;)
No i trzymajcie jutro kciuki za mnie.
 
reklama
hej!
u nas ciągle czasu brak dla mnie,pełno rzeczy do zrobienia a dzień za krótki.Poza tym doskwiera mi samotność.
Która chętna do mnie na kawę?
AgaS kochana trzymamy kciukasy bardzo mocno!!!
miłej nocki pa!
 
Do góry