reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Hej!
U nas jakoś leci,zaganiana jestem strasznie,studia,dzieci i tak na okrągło,do tego jeszcze zima.
pozdrawiam Wszystkie bardzo cieplutko!
Wiosna ja rodziłam w Krynicy,jakby co to pytaj.
 
reklama
Hej!
Ja rodziłam w Nowym Sączu. Pierwszy raz szok! Ale chyba że mialam trudny i dłuuuuuuuuuugi poród! Następny raz miodzio. Lekarka do której chodziłam była przy porodzie, trafiłam na super położną. Super. Połóg średni. Tym bardziej że mieli duży "ruch" i już po 2 dobach wypuszczali. Ale porównania do innych szpitali nie mam.
 
Świąt wypełnionych radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia
 
kochane przepraszam ze dopiero dzis ale mnie nie było..


Zdrowych spokojnych świąt ,
odpoczynku miłości radosci i spełnienia najskrytszych marzeń

życzy sabina dawid tymek i kacperek:-)
 
Witam wszystkie Mamuśki na forum Sądeczaninek. Jestem tutaj nowa i liczę na Waszą wyrozumiałość w kwestiach formalno-technicznych. Chciałam się przyłączyć do Waszych pogaduszek i przy okazji podpytać o jakiegoś godnego polecenia ginekologa w Nowym Sączu. Myślałam o kimś z Medikoru.... Kogo drogie Panie uważacie za dobrego specjalistę z "ludzkim" podejściem do pacjenta ? I drugie pytanie - czy jest na forum jakaś kobietka, która rodziła ostatnio w Medikorze ? Jak wygląda teraz tam sam poród, opieka w połogu, opieka nad dzieckiem itp. Polecacie czy odradzacie ?
Pozdrawiam serdecznie....
 
maggi2210
hej :)
ja byłam w medikorze u dr. tischner i nie polecam, natomiast świetnym lekarzem jest dr. kowalski-bardzo miły i pomocny :) nie byłam u niej , ale podobno jest b.dobra- dr. pawlak. obecnie zmieniam lekarza na dr. kolawe w multimedzie-zobaczę jaki on jest i napisze ;) w ogóle fajnie , ze ktoś z sącza się pojawil :)
 
Dzięki lale3ka za odpowiedź. Ja w międzyczasie zapisałam się na wizytę właśnie u dr. Pawlak, z tego co piszesz chyba dobrze wybrałam, okaże się po wizycie....
Rzeczywiście coś niewiele tych aktywnych na forum mam z Sącza, może jeszcze się nie rozkręciły w nowym roku....
Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka przyszłej mamie ;-)
 
reklama
hej hej kochane:-)

co do lekarza ja chodziłam 2 ciaże do pawlakowej :-) jak dla mnei kochana i rewelacyjna lekarka:-)

a co do porodów to chyab nei ma w medikorze??////// ja byłam w 35 tyg. ciąży z drugim synkiem i się dowiedziałam ze zamykają porodówkę:-) i musiałam w szpitalu rodzic>.. wiec sie dowiedz maggi:)


buziole
 
Do góry