reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

o tym co nas gryzie,raduje ...czyli pogaduchy o wszystkim i o niczym!!!

M_Ktosiu widziałam wczoraj w wiadomościach pokazywali. Najmniejszy wcześniaczek na świecie, naszczęście jest wszystko dobrze i juz dzidziuś opuścił chyba szpital. Urodził się w 22tygodniu.
 
reklama
Ojj jakie "maleństwo" no ale dobrze że wszytsko wporządku,przecież to taka maleńka kruszynka szok !! Dużo zdróweczka dla teGo maluszka :-) Ja jak się urodziłam to miałam 44cm i 1650 g. -moja mama mówi że byłam malusia ale ten maluszek to już wogóle ....

Wstałam niedawno,nie wyspałam się i wogóle poGoda u Nas jakaś taka okrutna-szaro-bura ehh nic się nie chce:-)
Śniło mi się że urodziłam i miałam taki płaski brzusio hie hie :tak: jak się obudziłam to sprawdzałam czy mam jeszcze swój bęben :-) ... Fajnie było widzieć się bez brzusia :happy:
 
dzis w ramach dokarmiania brzucholka w zwiazku z moim jadlowstretem przymusilam sie do kurczaka na slodkokwasno z ryzem i byl calkiem-calkiem:-p a potem w ramach samopomocy kupilam sobie taki wahlazyk jak uzywaja baby co przechodza menopauze:szok: ale kij w to wbijam, trzeba sobie radzic z tym wiecznym uczuciem przegrzania:tak:
i wiecie co, moja kruszynka to juz zdaje sie ma aniola stroza bo tak ostatnio ciagle mnie ktos zagaduje czy ja aby dobrze sie odzywiam bo dzidzia potrzebuje, czy to pan w sklepie mi wciska zebym wiecej tego kurczaka bo dla dzidzi, to kolezanka jak sie dowiedziala ze ja nic jeszcze nie jadlam zaraz mi kanapke wielgachnal kupila, to nawet pani Lusia co mi w domu pomaga dzis wypytywala czy jem jak trzeba i co dzis bede miala na obiad bo jak nic to ona ma cos do powiedzenia :tak: kochana dzidzia aniolki sie troszcza :-)
 
M_KTOSIA - no i dobrze, ze sie troszcza....szczegolnie teraz, jak niestety potrzeba troszke wiecej kalorii niz przedtem....:-D
A ja powiem szczerze, ze tez nie bardzo mam ochote gotowac obiadki, M zawsze je w pracy, a gotowac tylko dla siebie to beznadzieja....ale jeszcze jakos sie zmuszam.....Dopoki pracowalam to przynajmniej codziennie moglam sobie kupic gotowy obiad, ale to byl jedyny plus....:-D
 
Zdjęcie zostało wykonane w trakcie operacji:
Lekarze korygowali bardzo ciężką zmianę kregosłupa w 23-im tygodniu
ciąży. Fotograf chciał tylko udokumentować skomplikowany medyczny zabieg, ale udało mu się także uwiecznić moment, gdy pięciomiesięczny
płód (bobasek?) wyciągnął raczkę z macicy, otwartej przez chirurga
i...przytrzymał palec operującego chirurga. To niesamowite zdjęcie
ukazało sie w wielu czasopismach na Świecie, a przy okazji stało się w
Irlandii szyldem walczących przeciwko aborcji. Mały bohater zdjęcia to
Samuel Aleksander,który ostatecznie urodził się 28-go grudnia 2001 r.
Lekarze byli pewni, że bez tej operacji po porodzie Samuel nie
utrzymałby się przy życiu, dlatego zaledwie po pięciu miesiacach w
brzuchu mamy zdecydowano się na zabieg. Po zabiegu macicę zaszyto, by
mógł się dalej normalnie rozwijać,dzieki czemu wkrótce po urodzeniu
już niemal całkowicie zdrowy Samuel mógł ponownie uscisnąć dłoń
tego samego chirurga...

Zobacz załącznik 29226
 
bidulek, pewnie teraz mi sie przysni :-( to co oni jemu ten kregoslup naprawiali ? takie malenstwo...
 
reklama
Do góry